Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu scorpie el rac

vorba Mashei ca berea cu micii , atunci cand ne-am cunoscut nu ne-am interesat de compatibilitatea zodiilor ,asta cred ca era ultimul lucru care ne-ar fi interesat la vremea aceea :roll:

Zodiacul zice ca aceste doua zodii sunt compatibile

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum n-as fi banuit. :roll: Nu aveam o impresie stralucita despre barbatii din zodia Pesti.....ca sa constat ca pot fi extrem de romantici si stabili....si de un caaaalm...

 

Exact asa e si cel pe care il cunosc eu. Nu era asa acum 12 ani, se pare ca stabilitatea vine cu varsta.

Mai pot sa adaug ca e si foarte diplomat, probabil cea mai diplomata persoana pe care o cunosc.

Dar depinde, pentru ca pestii sunt de doua feluri. Sunt si pesti introvertiti si necomunicativi. Asa e tata. Genul care "stinge" focul unei zodii de foc.

 

Zodiacul zice ca aceste doua zodii sunt compatibile

 

sunt.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu prea merge focul cu pamantul :search: iar impulsivitatea si incapatanarea taurilor cu focosul leu .. mmm

 

ea scorpion si el sagetator se potrivesc???????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:search:

la fix..

esti tanar

mai ai timp

dc?merge perfect ;) chiar a reusit sa ma schimbe in mai bine :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ea scorpion si el sagetator se potrivesc???????

apa cu foc ... scorpionii sunt destul de duri, razbunatori, sagetatorul e si el un focos .... pana la urma toate combinatiile pot merge, depinde de cei doi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

intradevar,depinde de persoane nu de zodii :huggles:

daca era asa cum spunea cineva ca tauru cu leu nu se potrivesc atunci eu trebea sa am o relatie destul de urata cu prietena mea dar relatia e destul de calma,inistita,romantica :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu gemeni

el gemeni :huggles:

 

 

 

wow..uimitoare pereche...si eu sunt gemeni dar el este varsator...nu as fi vrut langa mine un gemeni...mi-a ajuns un dezastru (adik eu) nu am nevoie de inca unul..in plus nu e lok pt 4 persoanela mine in casa:P=))

 

Conteaza ce zodie este partenerul tau?

 

Aud discutii care mai de care .....fie ca nu sunt pasionali......fie ca nu te potrivesti cu el.....

 

 

eu gemeni

el varsator

 

NICI NU SE PUTEA MAI BINE!!!!

 

conteaza...trebuie sa existe..potriveala :cheer:)

Se spune ca apa stinge focul...in timp ce aerul intretine focul sa arda...eu zic ca e adevarat :cheer:

 

 

 

cand e aer si aer( gemeni varsator)cum e?am citit ca e una dintre cele mai potrivite combinatii...dar nu are lok nici o reactie intre aer si aer:D deci plutim amandoi de atata iubire=)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu :Scorpion

Ea: Fecioara

 

Relatie normala , si nu se tine cont strict de zodii , ci doar de personalitatea fiecaruia . In cazul meu una destul de puternica :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×