Sari la conținut
Forum Roportal
Abbie M.

Vaticanul si Noua Ordine Mondiala

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Desigur.

Nu oare profetul Daniel spune de "spurcaciuni in locuri sfinte"!!! :lol:

Nici Arapasu nu era departe.

 

Cum de-i rabda Dumnezeu? Are si el ceva interese ?......Sau i se falfaie.......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum de-i rabda Dumnezeu? Are si el ceva interese ?......Sau i se falfaie.......

Cine? Arapasu? Lui i se filfiie, ca a dat coltu....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oare am innebunit eu sau Papa Benedict al VI-lea are o figura de ti se ridica parul din cap, in sensul ca are o expresie diabolica a fetei?

Sa te legi de defectele fizice ale oricarui om, sunt o dovada de micime. Daca ai ceva cu care sa-l combati, trebuie sa fie un argument beton, nu expresia fetei, inaltimea sau greutatea...nu-i asa? :angry:

Editat de hans

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N.W.O. !!! :angry:

 

Mai nene, daca analizam putin continutul discursului tau din punct de vedere numerologic, precum si numele ales de tine, este clar ca tu esti numarul fiarei. Inca nu esti inlantuit? cu siguranta ca de Satana esti. "mult succes" in aceasta activitate. vei avea nevoie de el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ha... De cand ma gandeam la faza asta . Cu siguranta are niste ochi diabolici ! Negrul ala il cam da de gol :P...

Cam imi seamana a...

Ba nu. Seamana cu ala rau din Star Wars. ;) Uite, chiar am gasit o poza cu aceasta comparatie. :jester:

091016_StarWars023.jpg

 

Dar oricum, n-are nicio relevanta felul in care arata. Dar cum gandirea voastra e la un nivel scazut, faceti asociatii prostesti.

Editat de Abc2009ro
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar cum gandirea voastra e la un nivel scazut, faceti asociatii prostesti.

Mai sa fie! Nu vrei sa gandesti tu si in locul nostru? :roll:

Editat de hans

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa te legi de defectele fizice ale oricarui om, sunt o dovada de micime. Daca ai ceva cu care sa-l combati, trebuie sa fie un argument beton, nu expresia fetei, inaltimea sau greutatea...nu-i asa? :roll:

 

Frate, nu e vorba de defectele fizice, mi se pare ciudat ca interpreteaza lumea la modul asta simplist, sa nu mai zic altceva.

Expresia fetei cuiva, mai ales dupa o anumita varsta, poate spune multe despre caracter, intrucat anumite lucruri se intiparesc si nu le mai poti ascunde. nu ai auzit niciodata de treaba asta? Ma mir. Nu ai auzit niciodata expresia "ochii sunt oglinda sufletului?" Vorba asta de unde vine, de nicaieri, sau dintr-o "dovada de micime" si de a batjocori pe cineva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ai auzit niciodata expresia "ochii sunt oglinda sufletului?"Vorba asta de unde vine, de nicaieri, sau dintr-o "dovada de micime" si de a batjocori pe cineva?

Total particulara si discriminanta zicala asta! Ce sa spuna cei care si-au pierdut vreunul sau ambii ochi? Sau care au, dar nu vad nimic? :)

Cred ca ne-am lasat prea mult influentati de unii "pitici" :roll: de pe la tv sa facem misto de statura lui Boc, de privirea si chelia lui Basescu, samd. Eu zic ca numai normala nu-i judecata asta. De aia am spus ca denota micime. Nu o lua personal. :doh:

Legat de Papa, sunt mii de motive de a-l besteli, insa numai aspectul fizic al unui batran nu este potrivit a fi luat la misto, sau a face calcule savante pe baza acestuia. Doar unii nazisti instruiti special puteau sa identifice inamicii nr. 1 adica evreii, pe strada printr-o singura privire, dupa curbura nasului... :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se vrea o noua ordine mondiala,dar nu-i vorba despre exterminarea populatiei,dictatura,distrugere samd,asta-i varianta fanaticilor religiosi. La fel au procedat si acum cateva sute de ani cand au ars pe rug milioane de oameni.

 

Cum spuneam,mi-am dat seama dupa ce am citit cartea evreului Kissinger(Diplomatia),cel mai mare diplomat al americii,si a lovit foarte rau in evrei.

In primul capitol se vorbeste de noua ordine mondiala,si Hitler vorbea despre o noua ordine,dar toti au gresit cand au exploatat problema. E vorba despre o noua ordine a finantelor, noua ordine....ceva mai bun si mai avansat, evolutie...dar nu-ti dai seama de asta daca citesti doar biblia si asculti preoti bolnavi mintali si saraci cu duhul.

 

 

Crestinismul este patat:crime ,razboaie, mai nou preoti homolai si spagari....daca antcristul asta ne va scapa de aceasta gasca de derbedei si jegosi imputiti, atunci Heil anticrist!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×