Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eunice, frumoasa si inspaimantatoare. Vineri, inceputul. Dupa aia mi-a zburat jumatate de magazie. 

 

Eunice.jpg

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aceste poze sint reale in Europa?   La noi sint mereu vara pe timp de muson prezenti asemnea scene si zboara si acoperisurile caselor, sau un TIR cu incarcatura pe deasupra unei cladiri de 4 etaje.  Pe langa alte maruntisuri de pe sol, mese de terase cu umbrela cu tot il vezi in cer ca pe un balon, scoate din pamant cu radacina cu tot un pom de mii de ani acolo si altele.   Face o curatenie generala gratuita, au ce sa lucreze cei care sint in business de spatii verzi dupa ce se pune la loc prima oara curentul electric.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e pentru tine, m-am gândit doar că s-ar potrivi mai bine aici decât la colțul vesel.

IMG_20220225_135023_502.jpg

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt sober de cateva saptamani si ma simt excelent. De cand m+am trezit din coma nu Mai am deloc dureri de oase, am facut singura curat in toata casa, pot da din nou cu aspiratorul. Inainte de a decide Sa imi IAU viata,  am urlat la Dumnezeu: "Daca viata mea VA fi mereu durere Si chin si adictie, heroina, Doamne, ia-mi-o, TE ROG, NU VREAU SA TRAIESC!". 

Pot purta din nou tocuri mari, de 15-20 cm, sau platforme. Pot merge din nou pe jos mult, chiar cu tokuri. E minunat cum ma simt. Dumnezeu mi-a redat sanatatea. In plus, am reinceput sa merg la biserica.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×