Sari la conținut
Forum Roportal
New Task

Secretele seductiei!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da, raspunderea e a ta, tu trebuie sa iei decizii, mai bine sa profit ca sunt fata si prostuta. :o:

 

Plus ca...daca ceva nu merge, ti se va spune "pai nu tu m-ai vrut/agatat/sedus"...de-aia prefer io invers:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Prea complicam lucrurile,cand ele sunt atit de simpleAvem nevoie de un partener de sex opus,din nevoia de a face sex.Restul sunt detalii nesemnificative.Cand treaba nu mai merge,ne cautam alt partener si gata.

ce simplu ar fi..

simplifici foarte mult situatia..

 

ce faci cand tii la persoana respectiva, o iubesti si vezi ca ceva nu este in regula..

problema poate fi a ta, a ei, a amandurora.

cum manage tu traeba?

iti pui palma in chiur si pleci?

 

Am sedus de 2 ori in viata mea, dar pe urma am dat cu bata in balta, caracteristic mie. E misto sa seduci, dar mi se pare stresant, multa treaba.

dar satisfactia reusitei?...eee?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum da.Acu' ...4 ani nu.

asa ziceam si eu acum 6 ani..

am luat un "next" in freza, drept urmare ma hotarasem sa dau delete cand nu-mi convine ceva..

si uite ca acum sunt iar in plin avant muncitoresc..

 

tu crezi ca nu trebuie sa-ti seduci sotia din cand in cand, doar de dragul jocului..?

valabila si viceversa..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Seductia are la baza incitarea . Fiecare partida sa nu fie o partida de consum ci un dar . Seductia e insasi asa zisa fugareala , anumite jocuri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io nu pot sa citesc aia.. serios.

Io cred ca indicatiile si recomandarile astea sunt pentru copchii astia care abia incep sa bangheasca cum sta treaba cu aaaa.. treburili astea de oameni mari. Astia mai purii, asa.... sa stai sa-i inveti acu secretili si astea... cam de porc, ajea.

Nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce zic io si ce intelegi tu

 

ziceam doar ca astia mai trecuti tre sa STIE cum sa seduca, nu au nevoie de sfaturi pentru diletanti

 

hai ma niutascule... las-o-n..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Io nu pot sa citesc aia.. serios.

Io cred ca indicatiile si recomandarile astea sunt pentru copchii astia care abia incep sa bangheasca cum sta treaba cu aaaa.. treburili astea de oameni mari. Astia mai purii, asa.... sa stai sa-i inveti acu secretili si astea... cam de porc, ajea.

Nu?

am uitat oare sa mai iubim?...

de ce aruncam la recycle bin ceea ce a fost la inceput?...caci asa incepe orice relatie frumoasa..

unul din perteneri este sedus..

uitam ce este frumos...si din cauza asta dragostea se numeste sex pe fuga cu sandvisul in gura...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×