Sari la conținut
Forum Roportal
PourMoi

pestisorul de aur

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu am un mare defect, ma plictisesc repede, daca as fi fost barbat, as fi parut normala, dar sa vezi o femeie ce se plictiseste repede de orice, e cam nasol, de aia trebuie sa mimez.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da.. una din dorinte asta ar trebui sa fie, nu? Sa fim multumiti cu ceea ce avem, sa nu ne dorim intruna mai mult si mereu altceva. (in sensul de a nu ne dori lucruri materiale, sa ne multumim cu ceea ce ne este necesar, nu sa ne satisfacem toate dorintele si sa ne imbuibam)

Asta... si sanatate. Si sa nu se termine dragostea niciodata.

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am un mare defect, ma plictisesc repede, daca as fi fost barbat, as fi parut normala, dar sa vezi o femeie ce se plictiseste repede de orice, e cam nasol, de aia trebuie sa mimez.

 

 

ce anume sa mimezi? sentimentul de iubire?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce anume sa mimezi? sentimentul de iubire?

Sentimentele .... Foarte putini oameni mi-au ramas in inima. Urasc chestia asta la mine, as vrea sa fiu mai constanta in sentimente, sa tina de4 preferat. Sa nu crezi ca nu dau, tocmai ca dau, nu inteleg de ce ma plictisesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sentimentele .... Foarte putini oameni mi-au ramas in inima. Urasc chestia asta la mine, as vrea sa fiu mai constanta in sentimente, sa tina de4 preferat. Sa nu crezi ca nu dau, tocmai ca dau, nu inteleg de ce ma plictisesc.

Poate nu primesti inapoi suficient...Daca primesti inapoi mai putin decat dai e normal sa te plictisesti...

Caterino, Caterino...ma faci sa am ganduri necurate... :wub:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O viata are omu :wub:

 

 

si ce ziceai ca iti doreste sufletul de la pestisor?

 

incep sa cred ca se schimba dorintele de la un moment la altul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sentimentele .... Foarte putini oameni mi-au ramas in inima. Urasc chestia asta la mine, as vrea sa fiu mai constanta in sentimente, sa tina de4 preferat. Sa nu crezi ca nu dau, tocmai ca dau, nu inteleg de ce ma plictisesc.

 

 

poate ca in timp se schimba si relatiile in care te implici, poate ca nevoile tale se schimba

Nici eu nu pot sa spun ca sunt constanta in toate relatiile mele, mi-ar placea sa fiu pentru ca unii oameni chiar merita sa le fiu alaturi si sunt minunati, dar se schimba relatia, se schimba nevoile fiecaruia din noi

 

Caterino, Caterino...ma faci sa am ganduri necurate... :wub:

 

 

mai tu ai ganduri necurate cu destul de multe persoane....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×