Sari la conținut
Forum Roportal
bahuczki peter

Parerea personala despre subiectele de concurs

Postări Recomandate

deschide altele...vreo 200 la numar..

variante sunt..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ieri am avut o zi foarte proasta. Am constat cu regret ca doua dintre topicuri mi-au fost contopite. Erau topicuri ce au fost deschise abia de cateva zile. Din acest motiv am pierdut 200 de puncte.

 

Supararea era cu atat mai mare cu cat m-am implicat sufleteste in acest concurs si am constatat ca munca mea de cateva zile s-a dus la naiba in cateva secunde.

Am cautat cu atentie ca nu cumva sa mai fi postat cineva acest subiect pentru a nu fi vreo problema.

 

Rostul topicului

Prin acest topic doresc sa dezbat topicurile deschise pentru concurs. De asemenea o atentie sporita am sa dau si comentariilor postate la topicuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Rostul topicului

Prin acest topic doresc sa dezbat topicurile deschise pentru concurs. De asemenea o atentie sporita am sa dau si comentariilor postate la topicuri.

 

am deschis deja un topic asemanator

http://www.roportal.ro/discutii/index.php?...entry1060295699

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deschide altele...vreo 200 la numar..

 

M-a deranjat faptul ca mi-au luat puctele. Daca aveau ceva de zis, puteau sa o faca telefonic. Numarul meu e de gasit pe net, dar in eventualitatea ca vor sa-mi zica ceva, prefersa ma sune, nu email. 0723-079866

Eu am incercat sa ajut echipa. Dar orgolile personale se pun mai presus decat comunitatea.

 

 

 

 

Schimb titlul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
M-a deranjat faptul ca mi-au luat puctele. Daca aveau ceva de zis, puteau sa o faca telefonic. Numarul meu e de gasit pe net, dar in eventualitatea ca vor sa-mi zica ceva, prefersa ma sune, nu email. 0723-079866 begin_of_the_skype_highlighting

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am ajutat la inchiderea unui toipic al lui LionKing...cel cu "femeile la volan"

I-am spus ca mai sunt vreo 5 topicuri la fel...si drept urmare...:P

Oricul il inchideau...dar imi pare rau ca a venit de la mine..

 

Este ok. Ai dreptul sa ai parte de o competitie cinstita. Dar nu inchizi un contopesti un topic dupa 250 de comentarii si 3000 de vizualizari. Fa de la inceput. Nu lasa omul sa se agite, sa se bucure, sa spere si dupa vi si-ti bagi piciorul in munca lui.

Este un forum de ani de zile. Gandeste cum ar fi ca toate topicurile cu tenta la sex sa le contopesti, ca se refera la sex.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu am facut o magarie ieri,,

imi pare oarecum rau..dar sper sa nu se interpreteze..desi nu am cum sa impiedic asta..

 

Am ajutat la inchiderea unui toipic al lui LionKing...cel cu "femeile la volan"

I-am spus ca mai sunt vreo 5 topicuri la fel...si drept urmare...:P

Oricul il inchideau...dar imi pare rau ca a venit de la mine..

 

e normal sa fie subiecte noi!

de altfel,nu vad ce magarie ai facut de vreme ce tu esti concurat neregulamentar-

vad ca un lucru firesc sesizarile-nu-ti mai fa probleme!

pana la urma observ ca-i cam o echipa participanti la concurs(ca nr de pers.)... deci punctele tre. sa le facem

Editat de buleala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de vremme ce tu esti concurat neregulamentar-

 

Concursul se desfasoara in perioada 26 iulie - 26 septembrie.

 

Intalnirea se va face la Arsenal Park in data de 03.10.2010 pana in 04.10.2010 la ora 14:00.

Pot participa toti cei care au cont in reteaua Roportal.

 

Nu am incalcat regulamentul concursului. Cum am precizat si in alte postari, vreau sa-mi dovedesc mie personal ceva.

Acum o sa revin in joc si considerati ca ce mi s-a intamplat a fost un avans si o satisfatie cadou pentru cei ce m-au executat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×