Sari la conținut
Forum Roportal
netseeker

Propunere site

Postări Recomandate

Vrioam sa propun unul sau poate 2 situri in "Director". dar in pagina de propuneri scrie "saitul dv". Ei bine, saiturile nu sunt ale mele, dar mi sa-au parut utile. Unde le propun ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu eu sunt adminul, dar poti propune si alte site-uri, nu numai cele personale. Cererile sunt analizate individual si daca descrierile sunt corecte si complete atunci vor fi acceptate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adminul site-ului e plecat in vacanta (probabil pana in weecaend) asa ca nu va avea cine sa aprobe noi site-uri (saituri ) pana atunci. Dar si bucurie de 2-300 de mailuri il vor astepta la intoarcere  

 

 

Valeeeeu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adminul site-ului e plecat in vacanta (probabil pana in weecaend) asa ca nu va avea cine sa aprobe noi site-uri (saituri :() pana atunci. Dar si bucurie de 2-300 de mailuri il vor astepta la intoarcere :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adminul site-ului e plecat in vacanta (probabil pana in weecaend) asa ca nu va avea cine sa aprobe noi site-uri (saituri :)) pana atunci. Dar si bucurie de 2-300 de mailuri il vor astepta la intoarcere :dee

 

Adminul a revenit. la-au asteptat 350 de mail-uri (250 spam si virusi). Am si vreo 200 de inscrieri in director care sa adauga celor 1000 de propuneri care nu erau validate, asa ca am de lucru.

 

Oricine poate propune site-uri chiar daca nu sunt ale lor (oricum nu am cum sa vad daca cel ce propune este administratorul).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu se vede avatarul meuuuuu  :)

 

Daca ai incatcat pagina de pe calculatorul tau mai incerca inca o data daca nu reusesti trimite0mi poza prin mail la adresa de pe care ai primit confirmarea de inregistrare pe forum si o voi pune eu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:dee/

 

 

Ma bucur ca te-ai intors din vacanta,acum pot si eu sa deschid "alte iconite emotive" :)

 

 

 

 

 

------------------------------

:oops: important e sa fii vesel (desi aici ploua cu galeata)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma bucur ca te-ai intors din vacanta,acum pot si eu sa deschid "alte iconite emotive" :)

Eu nu am modificat nimic, probabil problema era la tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×