Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Amy, curios e ca tu ai fost posesiva si pana acum, chipurile..dar el numai dupa trei ani ti-o reproseaza.

Asta ma pune pe mine pe ganduri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Amy, curios e ca tu ai fost posesiva si pana acum, chipurile..dar el numai dupa trei ani ti-o reproseaza.

Asta ma pune pe mine pe ganduri.

si ce iti trece prin ganduri? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din cate am observat eu, barbatii se plictisesc repede - au nevoie de "provocari" & chestii. Ii dai totul si renunti la viata ta pentru el...hmm...tu ce zici, se plictiseste repede? :spiteful:

nu cred ca se plictiseste... el mi-a zis ca se simte sufocat, ca are nevoie sa mai fie si singur, imi reproseaza ca toata ziua vreau sa ma vad cu el

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am zis ca se plictiseste in sensul ca nu mai reprezinti nicio provocare. Da-i drumul acum si sa vezi ce zburdalnic va incepe sa fie :spiteful:. Daca as fi in locul tau as incerca sa-l oftic putin...sau putin mai mult .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si ce iti trece prin ganduri? :spiteful:

Ca ceva scartaie intre voi, desi va e greu sa recunoasteti.

Poate ati crescut si pe undeva, ceva s-a rupt.

 

a ajuns la limita. Si pana acum il deranja, dar a suportat. Acum a rabufnit.

in trei ani de zile daca nu zice nimic, ori o face calculat..ori era pur si simplu 'altfel'.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ca ceva scartaie intre voi, desi va e greu sa recunoasteti.

Poate ati crescut si pe undeva, ceva s-a rupt.

 

 

in trei ani de zile daca nu zice nimic, ori o face calculat..ori era pur si simplu 'altfel'.

prea micuti nu suntem, el are 26 iar eu 20, chiar daca am 20 de ani eu imi doresc o relatie serioasa, chiar si o familie peste 3-4 ani...deja relatia noastra a cam inceput sa scartaie, pt ca eu imi doresc sa petrec cat mai mult timp cu el, poate am eu o problema dar dupa 3 an de relatie nu cred ca mai e cazul de intalniri dalea de o ora 2 prin parc....voi ce credeti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E clar ca el nu-si doreste acelasi lucru. :spiteful:

poate ar fi cazul sa discutati despre ce-si doreste fiecare, in momentul asta, de la relatia voastra.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca o sa traiti fericiti pana la adanci batraneti. :lol2:

pe ce baza? :spiteful:

 

prea micuti nu suntem, el are 26 iar eu 20, chiar daca am 20 de ani eu imi doresc o relatie serioasa

varsta de 17-20 de ani e o varsta de tranzitie in personalitatea unui om :o:

In plus, daca tu simti nevoia de ceva, nu trebuie sa iti inhibi aceasta nevoie doar pentru ca il sufoci pe celalalt.

E ca si cum nevoiele voastre s-ar bate cap in cap.

Te sperie, cred. Dar eu zic sa discuti deschis cu el. Si sa iti faci prieteni noi. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×