Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pe ce baza? :spiteful:

Eram ironica.

Fato, amy, intelege ca baietica asta al tau trebuie fiert, fa-o pentru tine, nu pentru el. Si mai intelege ca viata are atat de multe de oferit, incat n-are niciun farmec sa-ti tai tu singura toate sansele gandindu-te la maritist si plozisori de la 20 de ani :lol2:.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eram ironica.

Fato, amy, intelege ca baietica asta al tau trebuie fiert, fa-o pentru tine, nu pentru el. Si mai intelege ca viata are atat de multe de oferit, incat n-are niciun farmec sa-ti tai tu singura toate sansele gandindu-te la maritist si plozisori de la 20 de ani :spiteful:.

asa gandesc eu...de fapt asa simt eu sa fie o relatie serioasa...chiar daca inca poate e cam devreme

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asa gandesc eu...de fapt asa simt eu sa fie o relatie serioasa...chiar daca inca poate e cam devreme

Si eu la 20 de ani gandeam multe si acum nu le mai gandesc deloc asa. Ce-i drept, tu faci ce simti tu, nu suntem toti la fel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Amarena : Fara suparare, despre tehnici scrie CRISTI82, eu sunt mic(a), nu stiu nimic :spiteful:.

Editat de Waterina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce lume.

Eu nu am sa inteleg niciodata de ce sa il joci pe celalalt ca sa stea langa tine?

Cum poti avea implinirea faptului ca sta langa tine pentru ca asa simte, nu pentru ca asa il joci tu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dupa 3 an de relatie nu cred ca mai e cazul de intalniri dalea de o ora 2 prin parc....voi ce credeti?

 

Da' cam cum vezi tu relatia asta?

 

Eram ironica.

Fato, amy, intelege ca baietica asta al tau trebuie fiert, fa-o pentru tine, nu pentru el. Si mai intelege ca viata are atat de multe de oferit, incat n-are niciun farmec sa-ti tai tu singura toate sansele gandindu-te la maritist si plozisori de la 20 de ani :spiteful:.

 

Poate tocmai d'aia a zis ca se gandeste la ca familia sa vina peste 3-4 ani. 20 de ani nu e acelasi lucru cu 23-24, stii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×