Sari la conținut
Forum Roportal
2x07

skype

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da. Convorbirile telefonice sunt mult mai clare decat pe ym, calitatea sunetului este mult mai mare. :D

Eu il folosesc mai mult cand ma plictisesc de tastat sau am mult de vorbit si vreau sa folosesc microfonul.. Incearca-l. Nu te costa nimic. :stars:

buna vam vazut discutia si te intreb in necunostinta de cauza... cum ai facut sa poti suna de pe skype pe mobil sau pe telefon?eu am facut o inregistrare pe skype out mai trimis pe siteul moneybookers si acolo am facut o plata in banca libra bank de 10 E dar inca nu am primit nimic ..ma poti ajuta? te rog frumos

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna vam vazut discutia si te intreb in necunostinta de cauza... cum ai facut sa poti suna de pe skype pe mobil sau pe telefon?eu am facut o inregistrare pe skype out mai trimis pe siteul moneybookers si acolo am facut o plata in banca libra bank de 10 E dar inca nu am primit nimic ..ma poti ajuta? te rog frumos

Da, poti suna fara nici un fel de alte probleme acum. Odata ce ai platit acei 10 E, poti suna pe telefon sau mobil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, poti suna fara nici un fel de alte probleme acum. Odata ce ai platit acei 10 E, poti suna pe telefon sau mobil.

merci acum acum primit si eu contul virtual... mai am o intrebare..in cat timp exprira acei 10E ?exista vreo diferenta dintre mobil si fix?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma intereseaza daca cineva ar putea sa imi monitorizeze (intercepteze, inregistreze, etc) convorbirile pe Skype. Ma refer la voice chat.Prin ce metode?Cum as putea sa evit asta?Cum as putea sa verific asta.....etc?

Cu multa stima

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×