Sari la conținut
Forum Roportal
AMYRA_12D

Sferele de Lumina despre 2012

Postări Recomandate

Retarzi sunt toti cei care ....

 

 

Daca din aceasta clipa mai citesc astfel de afirmatii pe acest forum , voi fi nevoit sa aplic regulamentul. Va rog sa folositi un limbaj decent si fara atac la persoana interlocutorului. Considerati acest post un ultim avertisment. Incercati sa va domoliti orgoliile.

 

Daca vreti sa va balacariti o puteti face oriunde in alta parte, dar nu pe acest forum!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Erich Von Daniken

 

Tipul'a fabricat' dovezile din carte,pt.a creea senzatie.

Unele s-ar putea sa fie trase de par. dar e imposibil toate. A picat pe ceva real.

In mitologia chineza antica, se spune ca zeul suprem a hotarit sa separe cerul de pamint, ptr ca oamenii sa traiasca linistiti. Si de atunci asa a fost. Zeii se amestecau in viata oamenilor. Cam asa se spune. In acele scrieri, nu sint alegorii, sau limbaj fantastic. Se spune direct, ca in zilele noastre. Problema e ca acolo sint f multe....incredibile. Imaginatia? Nu stiu.

Editat de NASTYPRIMUL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In legatura cu Dimensiunile si Densitatile despre care am discutat in prima parte a acestui topic, as vrea sa revenim putin daca se poate.Am gasit un articol, "CONŞTIINŢA ŞI MISTERELE FIZICII CUANTICE" de OVIDIU BRAZDĂU.Redau mai jos cateva pasaje, dar puteti citii textul integral de aici :

 

http://www.scribd.com/doc/30981904/Constii...izicii-Cuantice

 

"Conform teoriei continuumului spaţio-temporal (descris de Minkowski şi Einstein),

universul fizic - structurat din lumină (energie luminoasă) este o manifestare particulară,

 

Editat de AMYRA_12D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu experimentul Philadelphia am banuit ca era vorba de un cimp electromagnetic cu o frecventa f mare. Si f intens. Dar nu am gasit ca ar fi fost asa. De fapt doar 2 componente puteau fi modificate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un camp eletromagnetic dezintegreaza oameni?

Face ceea ce se stie ca a facut.

Dar cind ii electrocuteaza cum e?

Editat de NASTYPRIMUL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×