Sari la conținut
Forum Roportal
Stu'

Cazare cat de ieftina posibil in Bucuresti

Postări Recomandate

Ii poti cauta un job care sa includa si cazare. O camera intr`o locatie care apartine firmei angajatoare...

Poate nu permanent, dar pana strange ceva bani si isi poate inchiria ceva decent.

da. m-am gandit si la asta. dar cine sa isi puna pe cap un om bolnav de epilepsie?

am incercat la un camin de nefamilisti, insa e loc doar pentru muncitorii sustinuti de firme de constructie sau ceva in gen. Ori eu nu am firma sa il declar ca si angajat. M-am gandit asadar sa apelez la o firma de constructii care are angajati cazati in Bucuresti..sa vb sa il primesca ca el cu angajatii lor, chiar daca in fond nu o sa lucreze pt ei..

 

asa ca, daca aveti cumva posibilitatea directa sau indirecta sa facem 'miscarea' asta..nu am sa raman dator. promit!

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai am o intrebare.

pentru a se intocmi pensie de boala, ce conditii trebuie indeplinite. Adica, am citit..m-am documentat, dar tot nu imi e clar daca epilepsia e considerata handicap chiar daca nu e din copilarie, ci de cativa ani..si se poate depista asta la investigatiile medicale?

Si lasand la o parte reducerile lui Boc, cam la ce valoare se ridica aceasta pensie? Iti ajunge macar de o cazare pe luna?

uf.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Problema incheiata din punctul meu de vedere.

Daca doriti, puteti inchide topicul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×