Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In general,cine pune mai mult accent pe aspectul fizic/exterior,femeile sau barbatii? cine se lasa indusi in eroare mai mult de aparente,femeile sau barbatii?

 

1. barbatii (in general).

noua femeilor ne pica cu tronc mai des si barbati umpic mai frumosi ca dracu', nu frumusetea fizica e cea mai importanta.

2. femeile(? :lol: )

pentru ca primeaza sentimentele (de obicei :think: ), nu ratiunea. noroc ca ne desteptam la timp (uneori).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred asa: mai ales la tinerete,baietii/barbatii,pun accent doar pe fizic,fetele/femeile,vor si un fizic placut si un intelect dezvoltat.Totusi,daca le pui sa aleaga intre fizic si intelect,aleg fizicul negresit.Baietii aleg o fata care arata bine,doar ca sa se distreze cu ea,iar cand vor o relatie serioasa,nu mai pun atat de mult pret pe aspectul exterior si iau in calcul si calitatile intrinseci ale unei fete.Astea e parerea mea si s-ar putea sa fie gresita

Da' ce ?

Frumusetea e extrinseca ? :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi plac fetele care au cat de cat fizic dar si psihic.Adica sa poate purta o conversatie normala cu cineva.Nu cum sunt cele din ziua de azi mai ales la mine in liceu.Toate sunt niste "pitzipoance".Cu anumite exceptii

Editat de bridget jones
mircuitor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cel mai mult baietzii se lasa indusi in eroare de aspectul fizic...

drept dovada ...batraneii care stau de manutza cu pitzipoance... eee???

si oricum baietzi sunt mult mai interesati de forme de chestii de genu. deci cred ca pun mai mult pret decat fetele pe aspectul fizic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In general,cine pune mai mult accent pe aspectul fizic/exterior,femeile sau barbatii? cine se lasa indusi in eroare mai mult de aparente,femeile sau barbatii?

si unii si altii :blink:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In general,cine pune mai mult accent pe aspectul fizic/exterior,femeile sau barbatii? cine se lasa indusi in eroare mai mult de aparente,femeile sau barbatii?

 

Dacă nu treci de aparenţe, nu vei şti niciodată ce se ascunde după ele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Barbatii, ca au impresia ca tot ce zboara se mananca :( sau ca tot ce straluceste este aur :lol:

 

mda.. uneori.. ceea ce străluceşte e plumb, atunci cad , se lovesc, şi pl

Editat de Lady Kapa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

conteaza si aspectul fizic ..cel putin pentru mine ...

sunt sigura ca nu o sa stau sa aflu cat e de profund un nespalat fara dinti in gura si cu hainele rupte ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×