Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Asta a si facut. Inainte sa sari in sus, citeste cu atentie. Asta e parerea mea. Asa a zis. Si eu ii dau dreptate. Tendinta generala, asta este. Nu zice nimeni ca toti sunt la fel. Unde-a zis el ca toti sunt la fel, fara exceptie?

Cristi, de-acu sa specifici, toti, cu exceptia lu' IuliachristaL. Sa nu mai aiba motiv sa faca atac la persoana degeaba.

tu vad ca ai ceva cu mn si daca tot nu-mi suporti prezenta pe forum mai bn baneaza-ma definitiv ca nu-ti voi simti lipsa! daca esti moderator ramai moderator si atata nu ai voie sa fii subiectiva.In mesaj el a generalizat si mai bine nu te grabi sa sari in sus, atac la persoana nu am facut si nu ma acuza pe mine de asa ceva

Editat de IuliachristaL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. Nu vorbeam cu tine.

2. Nu am nimic cu tine.

3. Nu a generalizat, citeste CU ATENTIE.

4. Nu sunt subiectiva.

5. :lol:

 

6. Suntem offtopic. Daca ai ceva sa-mi spui, spune-mi pe PM.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai am mentionat de acele trasaturi care te atrag asta nu inseamna ca tre sa fie top model si in plus eu niciodata nu intorc capul dupa barbatii ( asta o fac ei :lol: si daca nu o fac intr-un mod finut , lucrul asta ma dezgusta... poti admira o femeie intorcand capul intr-un mod discret sau chiar facandu-i un compliment finutz.Iti dai seama de o persoana si dupa ce schimbi cateva vorbe si privirea " spune " totul pentru mn mai ales la un barbat.( din punctul meu de vedere cand privesc un barbat)

nu pot sa cred ca nu intorci capul dupa barbati, dupa unul macar. ce naiba, nu-i o rusine.

eu una o fac zilnic, nu ma retine nimic.

si chiar daca are ceva special, uneori poate-i zic.

am impresia ca ai o parere foarte buna despre tine, ca tu nu trebuie sa faci nimic, ei vin la tine, ei te cauta, tu renunti usor la dragoste daca respectivul face o mica greseala care tie ti se pare enorma, asta-i impresia mea despre tine...

la cata lume falsa, poti face diferenta intre cei care sunt sinceri si cei care..nu sunt?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu pot sa cred ca nu intorci capul dupa barbati, dupa unul macar. ce naiba, nu-i o rusine.

eu una o fac zilnic, nu ma retine nimic.

si chiar daca are ceva special, uneori poate-i zic.

am impresia ca ai o parere foarte buna despre tine, ca tu nu trebuie sa faci nimic, ei vin la tine, ei te cauta, tu renunti usor la dragoste daca respectivul face o mica greseala care tie ti se pare enorma, asta-i impresia mea despre tine...

la cata lume falsa, poti face diferenta intre cei care sunt sinceri si cei care..nu sunt?

daca nu intorc capul dupa barbati pe strada ...asta nu inseamna ca am nu stiu ce parere de mn si nu tre' sa ma cataloghezi asa pur si simplu suntem firi diferite si eu una nu-mi sucesc gatul dupa "masculi " pe strada si consider ca am fost suficient de explicita mai sus :) :lol: app , eu nu renunt usor la dragoste ... ca atunci cand un barbat te inseala nu te iubeste si bineinteles ca nu iert astfel de tradari ..inainte sa-ti faci o parere trebuie sa analizezi nu sa ma etichetezi din start ...nu am zis ca e vreo rusine sa intorci capul dupa barbati doar ca eu nu sunt genul si daca nu sunt ca tn si nu am caracterul tau asta nu inseamna ca sunt cum ai spus tu.

Editat de IuliachristaL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am impresia ca ai o parere foarte buna despre tine, ca tu nu trebuie sa faci nimic, ei vin la tine, ei te cauta, tu renunti usor la dragoste daca respectivul face o mica greseala care tie ti se pare enorma, asta-i impresia mea despre tine...

la cata lume falsa, poti face diferenta intre cei care sunt sinceri si cei care..nu sunt?

 

uite eu una ma incadrez perfect in ce ai zis tu aici.

cum fac io diferenta intre ei? pai cel mai important e sunetul acela frumos cand isi sufla nasu. dupa tonalitate aleg.

in primu rand sa-i puna pacatu sa-si sufle nasu.

 

draga mea, cand ai de unde alege, de ce sa n-o faci, nu pricep?

ai incercat vreodata sa dai cu flit de muste unui yip, fara motiv, ci doar asa ca vrei tu sa vezi ce se intampla?

incearca, da-ti zic io ca p-orma nu te mai lasi de sportu asta.

 

se smiorcaie putin, o fac pe ranitii si victimele, bla,bla, bla,da le trece rapid de tot. c-asa-i in tenis.

 

mai naspa e cu aia de insista aiurea si te scot din sarite.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mie barbatii extraordinari de frumosi cu aere si fitze imi creaza repulsie ..ptr mn aspectul fizic conteaza mai putin.. mai importanta e personalitatea la un barbat , gandirea si bineinteles anumite trasaturi care sa te atraga dar totul vine din interior si fiecare are propiul farmec

 

subscriu :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×