Sari la conținut
Forum Roportal
Darianna

Ne-a parasit Puiu.t

Postări Recomandate

l'am intalnit o singura data, in singura intalneala ropo la care am participat, insa vestea m'a intristat....si imi imi imaginez cat de greu ii e familiei, mai ales ca atunci am intalnit'o si pe roxana, careia ii transmit condoleante.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

puiut desi fizic a plecat de linga noi , oriunde ar fi stie ca a avut prieteni printre noi , roportalienii, si ramine vesnic in inimile celor care l-au cunoscut pentru ca era de o vioiciune iesita din comun si un glumet deosebit( chiar si atunci cind ti se parea ca '' ataca'' )

Dumnezeu sa il ierte si sa il odihneasca in pace

condoleante familiei

si pentru tine puiut multa iubire .....

Editat de the_listener

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Puiu acum nu mai este trist si abatut acolo unde s'a dus. Dar eu tot ma simt putin mai saraca, am pierdut un prieten drag.

 

Odihneste'te in pace Puiule!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt eu in masura sa il descriu...stiu doar ca primul meu impact cu el a fost pe topicul ,,Doctor Love".

Pusesem o intrebare si el mi-a raspuns primul.

 

Feb 15 2009, 12:57 PM

vindeca-te

apoi ridica-te spre soare

 

 

personal imi pare rau ca nu l-am cunoscut.S-a grabit el cel dintai sa se ridice la soare.

Dumnezeu sa-l odihneasca !

Editat de nimfa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cuvintele sunt deprisos... desi am avut putine conversatii cu el,am avut invatat multe de la acesta persoana... domnul sa-l odihneasca in pace,imi permit sa-i multumesc si din numele Ioanei,pentru sfaturile care i le-a acordat la greu,trist dar asta e viata...... Condoleante familiei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×