Sari la conținut
Forum Roportal
Abbie M.

Cantecele care m-au ajutat la greu

Postări Recomandate

Metallica - Wherever I May Roam. O ascultam des noaptea, cu castile in urechi, pe holurile unui youth hostel care mi-a schimbat viata. Cum aud primele acorduri, resimt o parte minunata din viata mea. Degeaba incerc sa caut un inlocuitor; (prietenul meu nu suporta formatia asta), nimic nu se compara cu Metallica. Melodia asta e fantastica; n-am cuvinte.

 

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca multi considera Whigfield o formatie de mana a 3-a sau a 4-a - dar la urma urmei si-au prous DOAR sa creeze muzica de dans, si muzica lor de dans e superba! Asa ca... any (yankee) snobs - up yers ! :spiteful: I fuckin' love this.

 

 

 

Zi si tu daca nu te face sa te misti, indiferent de starea pe care ai avea-o; te scoate din orice fel de letargie.

Editat de Finnian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma scoate din tristete Dumnezeu! Dar daca tot e vorba de muzica prefer rock progresiv, formatia mea preferata este Dream Theater, dar mai ascult si muzica clasica, si muzica crestina ! Daca mai sunt rockeri pe aici le recomand trupele romanesti Decean, Awana care canta rock dar versuri crestine, sau o formatie super tare de afara Skillet !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×