Sari la conținut
Forum Roportal
Sharon Rose

Roscatele la adunare! :P

Postări Recomandate

Fetelor, am nevoie de niste pareri. :doh: Vreau sa ma vopsesc si vreau sa-mi iau Wellaton, care am ajuns la concluzia ca e cea mai buna citind mai multe pareri, si eu am incercat o multime de marci si nu m-a impresionat niciuna.

 

Sunt vopsita momentan cu o nuanta de saten-aramiu mediu si vreau sa va intreb pe voi, daca ati folosit de la wellaton nuantele de rosu si cum ies. Eu vreau un rosu pur, intens, de asta inclin spre Wellaton-rosu exotic. Ati folosit vreuna din nuante?mai sunt rosu vulcanic si rosu cireasa.Nu vreau ceva visiniu, vreau rosu intens.

 

 

Va rog mult fetelor, astept toate parerile voastre daca ati incercat nuantele, sa-mi spuneti si mie cum ies. Nu vreau un rosu inchis care sa para castaniu-negru, dar nici acel copper red. Vreau rosu intens ca pe mostra de la wellaton rosu exotic. :crazy: . De asta imi este frica sa nu iasa prea inchis.Eu as alege rosu exotic, era superba nuanta pe mostra.

 

Voi ati folosit-o?

Editat de Sharon Rose

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fetelor, am nevoie de niste pareri. :) Vreau sa ma vopsesc si vreau sa-mi iau Wellaton, care am ajuns la concluzia ca e cea mai buna citind mai multe pareri, si eu am incercat o multime de marci si nu m-a impresionat niciuna.

 

Sunt vopsita momentan cu o nuanta de saten-aramiu mediu si vreau sa va intreb pe voi, daca ati folosit de la wellaton nuantele de rosu si cum ies. Eu vreau un rosu pur, intens, de asta inclin spre Wellaton-rosu exotic. Ati folosit vreuna din nuante?mai sunt rosu vulcanic si rosu cireasa.Nu vreau ceva visiniu, vreau rosu intens.

 

 

Va rog mult fetelor, astept toate parerile voastre daca ati incercat nuantele, sa-mi spuneti si mie cum ies. Nu vreau un rosu inchis care sa para castaniu-negru, dar nici acel copper red. Vreau rosu intens ca pe mostra de la wellaton rosu exotic. :doh: . De asta imi este frica sa nu iasa prea inchis.Eu as alege rosu exotic, era superba nuanta pe mostra.

 

Voi ati folosit-o?

am fost eu vopsita acum 4 ani cu rosu intens un rosu super vulcanic si-mi statea super. imi place nuanta asta de rosu intens! in fine ..:( acuma am lasat nuanta naturala , deocamdata nu mai vreau sa ma vopsesc dar sunt sigura ca atunci cand am sa ma mai vopsesc am sa ma fac rosu aprins :o: :o: :) :roll: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×