Sari la conținut
Forum Roportal
oliver

Cartea proorocului oliver

Postări Recomandate

intr-adevar si eu sint de aceeasi parere cu cea aratata in film... handicapatii mintali muncesc .

Eu nu muncesc ... tu muncesti deci care dintre noi e handicapatul mintal ?

 

Aha, va sa zica dupa tine aia care muncesc sunt nebunii, si aia care stau sunt normali. OK, sa stea, dar atunci sa nu mai primeasca pensie de handicapati. Iar daca primesc, sa admita ca sunt handicapati si nu genii sau profeti.

Tu Oliver, admiti ca esti handicapat mintal? NU. Tu te crezi geniu, profet, nu ai constiinta bolii, in schimb ai fost diagnosticat cu schizofrenie paranoida. Pai mi se pare logic, face parte din descrierea bolii ca bolnavul sa nu isi recunosca boala. Dracu a mai vazut nebun sa se considere nebun! :) :) :)

Editat de Gratziela26

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
e poveste lunga in fine sa zic totusi

 

A fost odata ca niciodata...

 

Inventia mea inseamna sfirsitul crestinismului.

 

Interesant... :jester:

Toate bune si frumoase! Chestia cu interfata intre creier si calculator nici nu neg ca se poate realiza. Totul e posibil. Daca stau bine si ma gandesc, chiar cred ca am mai auzit asa ceva pe undeva. Dar nu pricep de ce ar fi asta sfarsitul crestinismului...? :o:

Editat de Deceneus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inventia mea inseamna sfirsitul crestinismului.

 

Aha, deci esti inventator, nu profet, sau mai degraba un mesager al Anticristului!

 

Interesant... :jester:

Toate bune si frumoase! Chestia cu interfata intre creier si calculator nici nu neg ca se poate realiza. Totul e posibil. Daca stau bine si ma gandesc, chiar cred ca am mai auzit asa ceva pe undeva. Dar nu pricep de ce ar fi asta sfarsitul crestinismului...? :o:

 

Lamuriri: omul are aria lui speciala aici pe furum unde spune ca e bolnav de schizofrenie paranoida! Sti cum sunt astia, se cred Isus, Mesia, au impresia ca li se trimit raze laser prin telefon care s-ar putea sa-i ucida! E o boala serioasa, sa-i acordam tot respectul cuvenit unei fiinte umane, chiar daca e bolnav mintal!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Haleluiah! Avem un proroc printre noi! Ceva profetii Oliver? Ce prorocesti? Suntem curiosi, asteptam!

proorocesc sa citesti oleaca mai sus ce am proorocit deja :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ceva profetii? Sunt curioasa. Nu am timp sa citesc 1500 de pagini. Am paralizie spastica la maini, nici nu as putea tine cartea ta in maini.

am raspuns la asta deja asta pe pagina nr.2 , jos

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cu pastiluta de cianura nu intentionez sa ma sinucid , ci doar sa santajez lumea. Iar daca as muri in asa o actiune atunci .... eu oricum n-as muri fiindca as intra pe urma in mintea altcuiva. As gasi pe altcineva care sa se creada Iisus si as continua sa traiesc in mintea lui. Dar mintea ta primitiva de cutulache handicapat mintal nu poate pricepe asemenea lucruri care depasesc inteligenta oamenilor obisnuiti.

De fapt nici n-ar fi trebuit sa ma obosesc sa zic asemena lucruri unei minti inferioare dar mi-a facut placere sa scriu astea. :jester:

 

Oliver, tu esti sigur ca esti in slujba lui Dumnezeu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oliver, despre legatura nemijlocita calculator- creier uman, sunt sigur ca se va/ s-au s-a si rezovat in tarile dezvoltate!

Insa explica-mi si mie ca unui profan, de ce ne pierdem astfel credinta???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×