Sari la conținut
Forum Roportal
talina1278

reclama connex

Postări Recomandate

..Hmm... mi se pare mie sau in lista aia asa mare nu e melodia din reclama de la Romtelecom... ? Reclama aia cu fata aia care se impiedica pe role... As vrea sa stiu si eu cum se numeste... daca stie cineva...

post-3021-1106775741_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lista de care vorbesti nu e chiar de azi de ieri si intre timp au mai aparut destule reclame :roll:)) ; din pacate nu cunosc titlul piesei de care vorbesti dar poate se gaseste cineva mai informat decat mine prin preajma... :cat:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salut! caut si eu de ceva vreme melodia din ultima reclama caandia. RODRIGO LEAO - "PASSION". n-am gasit-o nicaieri. 8) sau poate n-am cautat-o unde tb. anyway... rog frumos frumos de tot pe cine o are sa mi-o trimita si mie pe mail! (vero_tired_of_this_sit@yahoo.com). multumesc mult. peace out!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
rog frumos frumos de tot pe cine o are sa mi-o trimita si mie pe mail!

[snapbacca]27285[/snapbacca]

 

 

Nu mai plange si da o fuga pe mail :- !

Ascultare cat mai stereo 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca va dau una mai grea :o:. Stie careva melodia aia din reclama noua de la connex aia cu ''1 cent la fiecare zece apeluri se doneaza....''. E o piesa de pian. Va rog mult. mersi all .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

salutare...am si eu o intrebare....cum se numeste melodia de la elite....ultima reclama ....o sa revin cu mai multe amanunte despre reclama dupa ce o mai vad si eu :"> :lucca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×