Sari la conținut
Forum Roportal
Andruta*

Si iubirea trece.....?!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

nu trebuie sa crezi tu ...ci el ..:friends:

ce te bagi esti mecanic? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu trebuie sa crezi tu ...ci el ..:lol:

Pai, daca n-o iubeam, nu stateam cu ea. M-ar fi tinut din treaba. Si cind ne-am despartit, tot o iubeam, da' a trebuit sa teminam, chiar daca ne iubeam rau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai, daca n-o iubeam, nu stateam cu ea. M-ar fi tinut din treaba. Si cind ne-am despartit, tot o iubeam, da' a trebuit sa teminam, chiar daca ne iubeam rau.
Poi si atunci cum vine asta? Va iubeati rau dar ati terminat-o.Si lupta unde e? Unul dintre voi in mod sigur n-a iubit suficient de mult,imi permit io sa zic. :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mmmm...daca ai grija de ea, mai bine zis daca AMBII au grija de ea..si stiu sa o modeleze si sa o intretine mereu..nu mai trece.. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi spune si mie civa cum sa trec peste o "dragoste" care nu o poti uita?

acum 6 luni m-am despartit de el si nici acum nu-l pot uita.

oare de ce? ma simt de parca nu am nici un pic de noroc, ma simt urata si

parca nimeni nu se uiuta la mine. trec printr-o perioada ffff grea. nici ai mei nu ma ajuta prea mult.. .. ma tot intreaba de ce nu am si eu un prieten pana acum.....ca vezi , e ceva ineregula cu mine........oare asa o fi????????/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
imi spune si mie civa cum sa trec peste o "dragoste" care nu o poti uita?

acum 6 luni m-am despartit de el si nici acum nu-l pot uita.

oare de ce? ma simt de parca nu am nici un pic de noroc, ma simt urata si

parca nimeni nu se uiuta la mine. trec printr-o perioada ffff grea. nici ai mei nu ma ajuta prea mult.. .. ma tot intreaba de ce nu am si eu un prieten pana acum.....ca vezi , e ceva ineregula cu mine........oare asa o fi????????/

Cred ca e inca prea devreme sa poti uita,mai ales daca l-ai iubit intens.Nu mai ai incredere in tine,cred ca de-asta te si simti asa. Nu mai vezi utilitatea lucrurilor din jurul tau,pentru ca tu inca traiesti in trecut.Si trecutul era el.

Totul e in regula cu tine :o: Suferinta e un rau necesar. Timpul insa vindeca toate ranile,le inchide,le "traduce" in uitare.Trece.Toate trec.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×