Sari la conținut
Forum Roportal
k_idho009

cred ca m-am indragostit prosteste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am citit raspunsurile voastre si vreau sa va multumesc ca ati irosit din timpul vostru ca sa imi raspundeti mie.si cred ca am luat si o decizie:o sa imi vad mai departe de treburi si o sa lasa deoparte toata ''joaca'' asta.mi-am dat seama ca am si lucruri mai importante la care sa ma gandesc! :cry: in orice caz,astept parerile voastre in contiunare!:think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:cry: Daca ea nu ar fi simtit ce va pentr tine n ar fi acceptat sa joce acest rol de iubita a ta.Eu cred ca trebuie sa i spui ce simti pentru ca "incercarea moarte n are"!

da poate ai dreptate,dar sunt sigur ca nu ar vedea in mine ceva mai mult decat un coleg sau prieten.o sa vad eu ce voi face.daca tot va continua asa poate o sa ii zic ce simt pentru ea! :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca te referi la sentimente ai greist adresa...iti garantez pe ce vrei ca tipa mai mult de o atractie sexuala( ca sa nu zic dorinta de p...) nu a simtit....eu zic sa ramanem realisti...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca te referi la sentimente ai greist adresa...iti garantez pe ce vrei ca tipa mai mult de o atractie sexuala( ca sa nu zic dorinta de p...) nu a simtit....eu zic sa ramanem realisti...

o fi si asta pentru ca nu e chiar genul de fata timida~ :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iti garantez pe ce vrei ca tipa mai mult de o atractie sexuala( ca sa nu zic dorinta de p...) nu a simtit....eu zic sa ramanem realisti...

Uite un sfat de 10 puncte, pe care poti sa-l postezi pe orice topic ca tot valabil ramane... <femeia vroia pu.. it's for real>.

Editat de Fentasy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lasati copii sa se iubeasca mah.

Auzi, cica sa se gandeasca la sport.

Bravo mah.

Si .

Numai ca io as intreba-o daca se saruta cu mine ca sa-i faca in ciuda lui ala sau ca ii place de mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta asa e :crazy:

Tu de unde stii ? :cry:

Te pomenesti ca esti o octogenara, deghizata intr-o pustoaica de 17 ani, care le suceste mintile celor de pe aici, si rade chicotit de cei care ii cad in plasa . :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acum as vrea sa imi dati cateva sfaturi in legatura cu alceva daca doriti!:rot:...bun deci am trecut peste faza cu ''joaca'' de-a iubitii si acum as vrea sa imi fac o prietena pe bune.problema e ca de ceva vreme nu am mai avut nici-o prietena pentru ca am cosiderat ca am tot timpul din lume sa imi gasesc una asa ca am lasat la o parte fetele si mam concentrat mai mult pe fotbal,pasiunea mea! :) dar dupa ultima intamplare la care vam cerut ajutorul parca mi sa facut dor sa fiu cu cineva.si inainte sa ma arunc asa cu,capul inainte(scuzati cacofonia) as vrea sa primesc niste sfaturi in legatura cu asta.adica ce ar trebui sa fac sa pot ''cuceri'' o fata?orice sfat serios este binevenit si va multumesc tuturor care ma ajuta! :lazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×