Sari la conținut
Forum Roportal
Black CAT

Albumul meu foto

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Toti zic ca e super in telegondola. De-abia astept sa ajung acolo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Critici???....pacat ca nu ai facut poza din telegondola noaptea...se vede SUPERBBB!!!

 

Am facut, dar din cauza timpului relativ lung de expunere al aparatului meu, ele sunt usor miscate si nu sunt chiar de "expozitie" :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:( m-am uitat si m-am uitat si crede-ma ca n-am gasit nimic care sa-mi displaca!!!Si nu spun asta doar de dragul de a o spune...Este un album foto foarte reusit din punctul meu de vedere!!!am sa-la recomand si prietenilor mei!!! :( :( :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si pentru ca nu am gasit de la bun inceput topicul asta, iata asadar si un linca spre albumul meu (nu e cine stie ce, dar... e acolo :) ) :

www.dracaula.ehost.us/foto

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hey Conte....multumesc pentru intelegere si colaborare. :) Am sa ma ocup eu de celalat subiect pe care la-ai deschis.

Inca o data, navigare placuta pe paginile roportal!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va rog sa va uitati pe pagina mea www.narcisa.tca si sa imi spuneti ce credeti ca ar trebui imbunatatit, si daca nu e prea mult, si care poza va plac sau displac cel mai mult.

 

Multumiri!

 

Astept critici! :dee

 

gee, nice pics, really licaed them all..but why no humans there?only animals and flowers...try your talent on people...i'm curious

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hi rintyntyn, Wellcome to roportal, you are doing it very well in Englis, but our request to you is to send messages in romanian language, since it is a Romanian forum. :dee :dee :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×