Sari la conținut
Forum Roportal
Black CAT

Albumul meu foto

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hello there! :dee Nice to have you here. And if you dont canow yet we have an englis version of this forum. :dee So, you are welcome :!:

 

Where are you from?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru sugestie rintyntyn, o sa incerc, in masura in care timpul si spatiul imi vor permite. :evil:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hello there! :dee Nice to have you here. And if you dont canow yet we have an englis version of this forum.  :dee So, you are welcome  :!: 

 

Where are you from?

 

 

well didn'te canow you had a n englis version..the problem i have is that i understant romanian but in writing,,well..that'sa a whole other problem..i will checca out the englis version anyway.

I'm from London but i live in Bucharest for quite some time (maybe i sould try a little harder with this romanian language :dee )

thnacas

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc pentru sugestie rintyntyn, o sa incerc, in masura in care timpul si spatiul imi vor permite. :cry:

 

i am just so curious how you'll tacae pictures of people cause the other ones are really good...i really licaed them a lot.I will vist your webpage so i can be posted with all the pictures

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vesti noi

 

- in primul rand puteti vedea site-ul meu si pe www.narcisa.ro

- in al doilea rand am adaugat un calendar wallpaper pentru descatop, pe care il voi actualiza lunar - luna noiembrie 2004 este o imagine a parcului din Baile Felix intr-o zi frumoasa de sfarsit de toamna.

 

Astept impresiile voastre :)

 

Narcisa :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu prea scriu mesaje adresate direct unei persoane dar de data aceasta merita o exceptie !

-nu am ce comenta ...sunt bine, bine facute fotografiile...felicitari !

-cred ca ar trebui sa fotografiezi si oameni, e un subiect generos cu priza la public si foarte dificil in acelasi timp. Sunt convins ca ai maturitatea si experienta sa o faci cu mari reusite.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

m-am uitat la toate pozele tale; pe forum am vazut ca ai numai laude la adresa lor si simt nevoia sa completez comaentariile. ai cerut si critici, asa ca sper ca nu te superi daca ti le aduc. ceea ce mi-a sarit in ochi din imaginile tale e ca sunt simple poze, nu prea exprima nimic, nu le-as numi fotografii. unele ar fi putut fi speculate mult mai mult ca sa iasa ceva cu adevarat frumos. cladirile si pozele din telegondola sunt cam serbede si unele (alea cu claidri) sunt strambe. la poza cu cazinoul noaptea cred ca ar fi trebuit sa folosesti un timp de expunere mult mai scurt pentru. ca asa cum ai facut tu, oamenii arata ca niste fantome care nu se potrives cu lumina neonului de la cazino. imaginile cu animale si plante arata ca niste poze dintr-o carte de biologie, iar pozele pe care tu le-ai numit abstracte sunt pur si simplu niste obiecte banale in contexte banale. incearca sa te joci mai mult cu contrastele, cu umbrele si luminile, cu culorile, priveste lumea din unghiuri inedite si poate o sa iasa ceva. sper sa nu te supere remarcile mele, ca nu le-am facut ca sa fiu rautacioasa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×