Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

nici ţie nu ţi-a ieşit schema - era vorba de Olanda şi Cehia :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Jenanta echipa. Sa te lasi dominata de o echipa care joaca in 10 si sa tragi de timp dupa 10 minute. Cu ce jucatori are ar trebui sa atace 91 de minute.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Jenanta echipa. Sa te lasi dominata de o echipa care joaca in 10 si sa tragi de timp dupa 10 minute. Cu ce jucatori are ar trebui sa atace 91 de minute.

 

Nu stiu ce meci ai vazut tu :P doamne cum poti fi asa de, sa nu mai zic acum prosti :o: cum poti sa spui ca chelsea a fost dominata de barca??pai daca a avut posesia nu inseamna ca a dominat ma :D este o diferenta dintre a avea posesia si a domina :jester: uitete pe raportul ocaziulor si cred ca intri in pamant pe rusine,plus 4 11 metri neacordate!!deci viciere de rezultat.Puteai spune orice,dar nu ca barca a dmominat chelsea la londra :o: .

Editat de Super Vegeta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu ce meci ai vazut tu :P doamne cum poti fi asa de, sa nu mai zic acum prosti :o: cum poti sa spui ca chelsea a fost dominata de barca??pai daca a avut posesia nu inseamna ca a dominat ma :D este o diferenta dintre a avea posesia si a domina :jester: uitete pe raportul ocaziulor si cred ca intri in pamant pe rusine,plus 4 11 metri neacordate!!deci viciere de rezultat.Puteai spune orice,dar nu ca barca a dmominat chelsea la londra :o: .

 

Posesie inseamna dominare nu ocaziile. Confunzi ocaziile cu posesia. Probabil la tine sa ai mai multe suturi pe poarta inseamna dominare. Ba cred ca au fost 5 penaltyuri nu 4 si daca tot e sa arunci vina pe arbitru in tur penalty la henry, rosu gratis la abidal (hentul lui pique a fost dupa rosu daca nu ma insel), rosu la essien pt faultul la iniesta. Chelsea a jucat perfect tactic , era singura posibilitate sa anihileze barca dar prea si-au batut joc. Daca atacau cand au avut superioritate alta era finalista. Au platit tribut antijocului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A fost furata Chelsea nu-i corect.

 

Si Barca a fost furata. Pana la urma astia de la uefa ori sunt tampiti ori exista interese prea mari, tind sa cred a 2-a ipoteza. Astfel nu se explica lipsa probelor video, care in 5-10 secunde iti pot rezolva orice faza suspecta si astfel nu ar mai exista suspiciuni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aseară, Chelsea Londra a câştigat pentru prima dată în istoria ei, Liga Campionilor, după finala pe care a jucat-o cu Bayern München, pe stadionul Fussbal Arena.

 

Până în minutul 83, când Bayern a înscris pentru 1-0, meciul a fost aşa şi-aşa, încât îmi părea rău că nu au fost acolo Real Madrid şi FC Barcelona, care să le înlocuiască. Dar bucuria germanilor a fost de scurtă durată, pentru că Drogba de la Chelsea, a egalat în minutul 87, şi meciul a mers în prelungiri, unde nu s-a mai marcat. Au urmat loviturile de departajare, unde Chelsea s-a impus, câştigând astfel trofeul suprem european.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×