Sari la conținut
Forum Roportal
halip

Ridurile, bata-le vina!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ce folositi pentru a preveni sau atenua ridurile? in special cele din jurul ochilor!! am testat mai multe creme si geluri dar nu pot sa recomand nici una cu caldura. la inceput totul este fantastic, pielea este moale si catifelata, ochii sunt bine conturati, dar dupa o luna efectul nu mai este acelasi. sau m-am obisnuit eu? acum sunt tentata sa ma intorc la produse naturiste ca tot sunt acum in voga, ce-mi recomandati? si niste masti de la bunica mi-ar fi de folos:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce folositi pentru a preveni sau atenua ridurile? in special cele din jurul ochilor!! am testat mai multe creme si geluri dar nu pot sa recomand nici una cu caldura. la inceput totul este fantastic, pielea este moale si catifelata, ochii sunt bine conturati, dar dupa o luna efectul nu mai este acelasi. sau m-am obisnuit eu? acum sunt tentata sa ma intorc la produse naturiste ca tot sunt acum in voga, ce-mi recomandati? si niste masti de la bunica mi-ar fi de folos:)

pai sa scapi de riduri nu prea poti, poti doar sa le previi folosind o crema FARA PARFUM(f buna mi se pare apidermin, pt ochi)

stiu ca nu e prea placut, nici eu nu pot renunta la cremele frumos mirositoare :sorry: dar asta e efectul lor, totul e ok la inceput, dar pe urma....

iarna obisnuiesc ca ma dau cu crema pe maini, nu numai ca miroase suuuuper, dar ti le face si foarte catifelate pe moment, dar dc. nu t dai cateva zile....ai mainile scoarta de copac :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu folosesc crema antirid de la Gerovital Plant (o aplic pe portiunile fetei predispuse aparitiei ridurilor -- in jurul ochilor, in jurul gurii, pe frunte) si crema contur ochi de la Aslavital. Sunt bune amandoua.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce folositi pentru a preveni sau atenua ridurile? in special cele din jurul ochilor!! am testat mai multe creme si geluri dar nu pot sa recomand nici una cu caldura. la inceput totul este fantastic, pielea este moale si catifelata, ochii sunt bine conturati, dar dupa o luna efectul nu mai este acelasi. sau m-am obisnuit eu? acum sunt tentata sa ma intorc la produse naturiste ca tot sunt acum in voga, ce-mi recomandati? si niste masti de la bunica mi-ar fi de folos:)

 

Draga mea Halip, eu folosesc niste produse extraordinare care cu siguranta te vor ajuta sa-ti rezolvi problema. Aceste se numesc ARTISTRY, sunt printre primele 5 in lume alaturi de Estee Lauder, Clinique, Lancome si Channel.

Crema pentru ochi Artistry este vitala pentru mine pentru ca de cand ma stiu am avut mari probleme cu cearcanele. Aceasta crema diminueaza cearcanele, reduce pungile, reduce ridurile din jurul ochilor (se poate aplica si in jurul gurii).

Pe langa aceasta exista multe alte produse antirid ce sunt patentate si unice (nu mai gasesti Hydrolipid Matrix in nici una din cremele existente pe piata pentru ca e patentat de compania Artistry si spre deosebire de o crema de pe piata al carui timp de actionare este de doua ore, timpul de actionare al produselor aceste companii este de zece ore)

Nici preturile nu sunt mari (spre exemplu crema pentru ochi e in jur de 80 RON si trebuie sa-ti ajunga intre 9 si 12 luni pentru ca este concentrata)

Daca ai mai multe intrebari si doresti mai multe informatii trimite-mi un mail pe adresa biancad@vebso.ro

Un alt lucru important este ca produsele acestei companii nu le gasesti in magazine, SUNT DISPONIBILE CU CIRCUIT INCHIS. Este vorba de firma Amway(care are si multe alte produse de curatenie, vase de gatit, ingrijire a parului, machiaj, tot ce iti doresti. Si toate sunt NATURALE).Nu poti avea acces la ele daca nu esti RECOMANDATA de cineva. Eu te pot ajuta cu placere si iti garantez ca nu vei regreta! In plus produsele au o GARANTIE PE SATISFACTIE de 180 de zile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:) Salut ! Am de luat decizia de a face ( sau nu ) o interventie pentru estomparea ridurilor cu RESTYLANE. E vorba de zona fruntii, riduri de expresie . Ajutati-ma sa iau cea mai buna decizie ! :lol2: Nu sint riduri foarte adinci, dar cred ca daca n-ar fi , as putea cistiga vreo 4-5 ani .A mai incercat cineva ?Doare ? Cam cit timp se mentine ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incercati produsele firmei Hemel,sunt relativ noi pe piata,circula in sistem MLM ,sunt 100% naturale si dau rezultate bune. Eu lucrez foarte bine cu ele pt ca dupa ce sunt folosite se vede rezultatul imediat si clientii sunt multumiti. Daca va intereseaza stam de vorba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

durata tratam. :De la 6 luni la 1 an. vezi: www.medestet.ro

 

scuze...de la 6 luni la un an(a aparut un zambet unde nu trebuia) :santa2:

 

cam atat tine. cat despre durere....nu e mare lucru.bafta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P Salut ! Am de luat decizia de a face ( sau nu ) o interventie pentru estomparea ridurilor cu RESTYLANE. E vorba de zona fruntii, riduri de expresie . Ajutati-ma sa iau cea mai buna decizie ! :tease: Nu sint riduri foarte adinci, dar cred ca daca n-ar fi , as putea cistiga vreo 4-5 ani .A mai incercat cineva ?Doare ? Cam cit timp se mentine ?

 

De ce nu mai intarzii ceva vreme aceasta interventie ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×