Sari la conținut
Forum Roportal
etileed

Amant(a)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sunt curios ce o sa te mai uneasca daca te obisnuiesti cu infidelitatea ... dragostea ?

 

 

infidelitatea ? dragostea ? oare nu sunt toate chestii de obisnuita, sau de comoditate ?

Ne e greu sa iesim din "the confort zone", si atunci alegem un tipic de a nu ne zgudui fragila existenta cotidiana...

nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt curios ce o sa te mai uneasca daca te obisnuiesti cu infidelitatea ... dragostea ?

 

nu cred ca mai e vorba de unire in cazul asta.

tu ai mai accepta asa ceva ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

S-a discutat de fidelitate pe alt topic. am avut amanta - adica o femeie cu care faceam sex. Acum am iubita. E o diferenta mare. Amanta nu e musai sa o iubesti. Doar satisface niste pofte primare. Cand femeia ti-e si amanta si iubita nu iti mai trebuie altceva - decat o gospodina. :P

Eu ma uit si dupa altele, dar atat. Nu sunt adeptul acestei 'mode'. Iar daca mi-a trebuit alta, nu mi-am batut joc de cea cu care am fost. I-am spus care esituatia si ne-am despartit inainte sa o comit. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ba da ... shi barbatilor le pasa dak sunt inselati ... paote k nu iti pasa tie, dar ... eu am cunoscut persoane care se agitau mult pt asa ceva...

si eu am cunoscut barbati d genul asta,,,,,,,,,,,,,,unul dintre ei este chiar al meu prieten care se agita pe aceasta tema chiar si din nimic(adik chiar fara sa fii facut eu nimic, dar totusi lui sa i se para k am facut ceva "rau" :P ).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu am cunoscut barbati d genul asta,,,,,,,,,,,,,,unul dintre ei este chiar al meu prieten care se agita pe aceasta tema chiar si din nimic(adik chiar fara sa fii facut eu nimic, dar totusi lui sa i se para k am facut ceva "rau" :P ).

pai revin, probabil ca i se

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar de ce unii considera asta o "greseala"? Greseala fata de cine? De tine sau de pertener/a? Sau fata de societate? Greseala din ce punct de vedere?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×