Sari la conținut
Forum Roportal
etileed

Amant(a)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

NORMAL!

Barbatul cand inseala, de cele mai multe ori se intoarce la familie, pe cand femeia se duce dreaqului!

 

asta se numeste discriminare :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
amanta e inca un privilegiu dupa parerea ta?....de ce ea e cu ceva mai prejos?

Nu, e o alternativa!

Nu consider ca femeia ar trb sa fie mai prejos, dar majoritatea cand fac sex se implica emotional mai puternic decat un barbat si risca sa-si piarda mintile si sa se indragostea de amant, neglijand sotul, chiar parasindu-l.

Recunosc, sunt si barbati slabi de inger, dar afirmatia am facut-o in urma unei statistici vazute , sincer nu mai tin minte unde.

 

asta se numeste discriminare :yes:

Citind mai sus vei vedea ca nu e vorba de discriminare.

Sincer decat sa am dupa o perioada de casnicie parte de raceala, neatentie, lipsa de respect etc din partea sotiei, din cvarii motive posibile as prefera sa aiba din cand in cand cate o aventura discreta care sa ma mai completeze. Ce nu stii nu te afecteaza!

 

Bineinteles ca voi face tot posibilul sa fiu cat mai perfect pt ea, pt familie si sa nu se ajunga aici!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu, e o alternativa!

Nu consider ca femeia ar trb sa fie mai prejos, dar majoritatea cand fac sex se implica emotional mai puternic decat un barbat si risca sa-si piarda mintile si sa se indragostea de amant, neglijand sotul, chiar parasindu-l.

Recunosc, sunt si barbati slabi de inger, dar afirmatia am facut-o in urma unei statistici vazute , sincer nu mai tin minte unde.

 

in general da.....

 

Ce nu stii nu te afecteaza!

 

depinde :yes: uneori nesiguranta si propriile tale ganduri, pot fi mai crude decat durul adevar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am citit tot topicul... Heidy, scuza-ma, dar consider ca esti imatura. Cu timpul o sa-ti dai seama ca viata nu e o utopie. Perfect de acord cu harald...

Si, btw, sunt amanta. Si e greu de trait cu asemenea frustrari. Amantele au numai avantaje??? Ce gluma buna!!! Pentru ca el nu accepta sa ma vada ca pe o femeie din viata lui (in sensul in care ii face de mancare, il ingrijeste). Considera ca asta nu mi se potriveste. Ma considera un prieten cu care te **** in draci. Iar asta ma frustreaza. Pentru ca stiu ca nu o va parasi, pentru ca trece o saptamana intreaga fara sa ne vedem... Si totusi ma iubeste. Dar nu suficient incat sa devin femeia din viata lui. De ce raman cand as putea avea un om numai pt mine? Pt ca il iubesc. Simplu. Sentimentele sunt singura realitate. Cel putin pt mine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×