Sari la conținut
Forum Roportal
Htenesa

Justificare examene picate

Postări Recomandate

Desi pana acum am reusit sa fac fata cat de cat scolii, semestrul trecut n-am mai reusit si am picat cel putin un examen, din cauza depresiei provocate de lipsa unei gagici. Problema e ca aici rezultatele iti sunt date de tutorele personal. El ma stia super geniu, dar acum mi-e rusine cand o sa trebuiasca sa ma intalnesc cu el pentru aflarea rezultatelor. Sigur o sa apara intrebarea: "Dar ce s-a intamplat ?" Ce sa ii raspund ? :mellow:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exact, spunei adevarul, pt ca e the right thing to do. Apoi promite-i(ti) ca data viitoare cand mai ai nevoie de gagica, cumperi una de la colt de strada. Ma gandesc ca au reduceri, ca tot e criza :think: .

Dar daca esti un super sau orice fel de mic sau mare geniu, nu lasa nimic sa stea pe primul plan inaintea studiilor. Knowledge is power and.. love sucks. Decizia e a ta. Stabileste-ti bine prioritatile inainte de a mai lasa o muiere sa-si suceasca capul. Femei si barbati se gasesc pe toate drumurile, la orice ora..

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..... El ma stia super geniu, dar acum mi-e rusine cand o sa trebuiasca sa ma intalnesc cu el pentru aflarea rezultatelor. Sigur o sa apara intrebarea: "Dar ce s-a intamplat ?" Ce sa ii raspund ? :mellow:

 

si geniile mai au "scapari" :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai Abc, dar voi gagici de-astea mai cu chef si fara minte n-aveti? Pana vine Zana Zanelor mai flirtezi si cu zanele astea "de gradina".

S-apoi n-o sa mai nevoie de justificari.

Acu' ca ai comis-o, spune adevarul.

Daca tutorele e barbat, poti sa-i arati si bataturile, ca te-ntelege el.Daca-i femeie ii spui ca nu-i poti spune, si intelege ea.

Vezi...?Simplu.laugh.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu de ce trebe sa iti faci probleme, sa te justifici. Manipulare de rahat... Atata ai vrut sa inveti - si gata! Si daca o sa fie dezamagit, sa-si inece amaru in pahar, ce d-zeu, doar n-o sa-i porti tu de grija!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul. Profesorii cu experienta au un dar fantastic de a se prinde cand ii minti. Daca il minti, probabil se va simti jignit.

Adevarul ? Cum sa vorbesc despre asa ceva cu un profesor ? Cred ca doar o sa ii spun ca am avut o problema si ca nu vreau sa vorbesc despre asta. Sper sa nu insiste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×