Sari la conținut
Forum Roportal
AndreiDJ

Sa incerc ?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ceea ce ma framanata pe mine cel mai mult este faptul ca deja i-am zis ce simt pentru ea ( acum 3 luni) si motivul petru care n-a vrut sa fim impreuna a fost : Ea mia zis ca a mai avut prieten din scoala noastra si chiar unul din clasa mea , si ca ce "o spuna ceilalti din scoala ?'' . Dar mia zis ca daca va fi ceva , imi va zice . Eu ce sa fac acum ? Din cate vad sa incerc ( si suna bine si pot da inainte ) , dar vreau sa stiu ce crede ea in momentul acesta ? V-am zis la inceput ca se joaca mult cu mine ( eu le interpretez ca avansuri)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai , o faza azi : Mi-a placut o melodie si am pus niste versuri la status:

 

Your desire takes me higher

And I burn like fire

Cause I'm so inspired

I just wanna feel the same .

Si fata imediat a tasnit , ceva de genul : "dorinta mea hmmm?" Eu ce sa cred? :P .Adica si azi a inceput sa ma sune si sa vorbim mult. Vreau sa stiu ce sa fac . Nu vreau s-o dau in bara 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai , o faza azi : Mi-a placut o melodie si am pus niste versuri la status:

 

Your desire takes me higher

And I burn like fire

Cause I'm so inspired

I just wanna feel the same .

Si fata imediat a tasnit , ceva de genul : "dorinta mea hmmm?" Eu ce sa cred? :P .Adica si azi a inceput sa ma sune si sa vorbim mult. Vreau sa stiu ce sa fac . Nu vreau s-o dau in bara 8)

 

hopa te a sunat asta e bine

 

pe mine daca nu ma intereseaza unu , nu l sun .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ceea ce ma framanata pe mine cel mai mult este faptul ca deja i-am zis ce simt pentru ea ( acum 3 luni) si motivul petru care n-a vrut sa fim impreuna a fost : Ea mia zis ca a mai avut prieten din scoala noastra si chiar unul din clasa mea , si ca ce "o spuna ceilalti din scoala ?'' . Dar mia zis ca daca va fi ceva , imi va zice . Eu ce sa fac acum ? Din cate vad sa incerc ( si suna bine si pot da inainte ) , dar vreau sa stiu ce crede ea in momentul acesta ? V-am zis la inceput ca se joaca mult cu mine ( eu le interpretez ca avansuri)

simplu...daca ea crede ca e mai importanta gura lumii decat fericirea ei...atunci sa sufere...bine nici chiar asa da ceva de genul spunei...

 

Mai , o faza azi : Mi-a placut o melodie si am pus niste versuri la status:

 

Your desire takes me higher

And I burn like fire

Cause I'm so inspired

I just wanna feel the same .

Si fata imediat a tasnit , ceva de genul : "dorinta mea hmmm?" Eu ce sa cred? :P .Adica si azi a inceput sa ma sune si sa vorbim mult. Vreau sa stiu ce sa fac . Nu vreau s-o dau in bara 8)

simplu invito la un suc si discutati nu neaparat despre o relatie intre voi despre chestii de la scoala si ce mai aveti in comun si cu timpul nu se stie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×