Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

As vrea sa stiu cum sa adaug ultima versiune de Mavericks 10.9.4 pe un stick bootabil de 16 GB deoarece vreau sa refac tot sistemul de operare Apple. Cand am cumparat laptopul anul acesta nu am primit nici cd de instalare pentru sistemul de operare.
Dupa ce refac sistemul de operare vreau sa fac in plus inca un sistem de operare, iar eu mai am un cd original cu Windows 7 Ultimate care l-am adaugat pe dvd-rw laptopului meu, dar nu merge sa fac inca un sistem operare. Imi puteti spune cum sa instalez Windows 7 direct de pe cd.

Editat de alex19051988

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa cumperi un program al celor de la apple, care se numeste "boot camp". cu ajutorul acelui program vei putea rula in paralel si un windows ca o aplicatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa cumperi un program al celor de la apple, care se numeste "boot camp". cu ajutorul acelui program vei putea rula in paralel si un windows ca o aplicatie.

Am acel program, dar eu am Windows 7 pe cd nu pe stick. Acel program imi cere sa introduc USB Drive.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua tturor.

 

Va rog sa ma ajutati sa gasesc un program care sa-mi permita miscarea mouse-lui pe mai multe ecrane.

In momentul de fata pot misca de pe un monitor pe celalalt doar prin dreapta primului monitor.

As dori sa am mai multa libertate de asezare a monitoarelor si sa pot iesi din ecran pe toate laturile.

Poate stiti un program care sa permita sa creeze o unica suprafata de miscare libera pe mai multe monitoare.

 

Va multumesc anticipat.

Cristian.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×