Sari la conținut
Forum Roportal
Cristi din prahova

Utopie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Daca in barbat nu ar exista instinctul sexual,acesta ar fi complet indiferent fatza de sexul opus,sau mai exact spus,barbatul nu ar avea aproape nimic in comun cu femeile,iar ca urmare a acestui fapt,el nu ar accepta nici macar simpla prietenie a unei femei,pentru simplul fapt ca nu l-ar interesa asa ceva.

 

Acum,sa presupunem ca femeile nu ar mai avea instinctul sexual.Oare ar mai fi ele interesate de barbati?

Raspuns; da, ar mai fi interesate de prietenia barbatilor,deoarece,barbatii au simtul umorului,stiu sa se distreze bine,ofera protectie si in plus mai au si avutii :hi: :pardon:

Da trebuie sa-mi rad acest instinct din creier dar cum?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aici trebuie sa rad sau sa plang ?

 

să ai un "orgams din ăla"

Editat de Diela

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
să ai un "orgams din ăla"

Pai am.

Doar ca astept ca mister 1982 sa-mi spuna importanta si motivatia acestui topic ca sa stiu ce fac.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Omule, incearca sa nu mai deschizi topice din motive subiective. Uite, am sa-ti fac eu cunostinta cu o amica de-a mea, care poate sa te faca in acelasi timp sa razi, dar si sa plangi (atunci cand nu mai rade cu tine).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Omule, incearca sa nu mai deschizi topice din motive subiective. Uite, am sa-ti fac eu cunostinta cu o amica de-a mea, care poate sa te faca in acelasi timp sa razi, dar si sa plangi (atunci cand nu mai rade cu tine).

ok,nu mai deschid,dar nici voi nu mai deschideti subiecte gen, hai sa vb despre plastic sau hai sa ...taiem frunze la caini.

Subiectele propuse de mine sunt exact ca niste filme;daca vezi un film de groaza cu monstri,cu balauri,cu bau-bau,nu inseamna ca trebuie sa incepi sa critici regizorul pe motiv ca a luato razna sau ca scoate la iveala temerile si frustrarile sale.Pur si simplu te uiti la film si incerci sa intelegi despre ce e vorba,atata tot.

 

Pe de alta parte,va dau dreptate...unora.Pentru unii useri forumul inseamna viata reala;diferite discutii usoare,glume,poante,ce s-a mai intamplat ieri,cum va fi vremea azi etc.Nu pot sa nu-mi aduc aminte de un user de pe Softpedia,care pur si simplu ura discutii de acest gen.El vroia subiecte care sa destinda,sa creeze voie buna.Din pacate,in urma cu ceva timp,acest baiat a murit de cancer...si cate certuri mai aveam eu cu el in virtual,el vroia sa se bucure de lucrurile frumoase ale vietii,eu veneam cu tot felul de topicuri care "incriminau" societatea.El era bolnav si voia sa auda lucruri frumoase,eu eram sanatos,dar eram preocupat sa-mi expun propriile puncte de vedere,fara sa tin cont ca cineva ar putea suferi.Am plans cand am auzit ca a murit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×