Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

A cata pastila din blister? Consulta prospectul. In mod normal, daca iti dai seama in primele 12 ore, o poti lua fara probleme.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A cata pastila din blister? Consulta prospectul. In mod normal, daca iti dai seama in primele 12 ore, o poti lua fara probleme.

penultima pastiluta:-s am luat-o dim dupa 8 ore

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am si eu nevoie de ajutor referitor la diane -35.

acum 2 zile mi-a venit menstruatia (sau asa am crezut-nu vine regulat si tot timpul e ceva diferit) si am inceput sa iau. le iau ca si medicamente, nu pt. protectie deoarece am o problema cu hormonii.

acum menstruatia s-a oprit si nu stiu cauza: alarma falsa referitoare la menstruatie sau este vina dianelor? nu stiu ce sa fac. sa le iau in continuare sau sa le opresc pana la urmatoarea menstruatie?

cat de grav este daca nu am inceput tratamentul exact la inceputul menstruatiei?

va rog sa ma sfatuiti. va multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Sunt noua pe acest forum si am si eu o problema pentru care as vrea sa cer sfatul celor care ma pot ajuta. Am 18 ani si dupa parerea mea, mari probleme cu parul in exces (ce-i drept sunt si putin mai plinuta dar nu cred ca asta conteaza), atat pe picioare, fata, burta. Am citit despre diane 35 cum ca ar fi anticonceptionale dar si ca ajuta impotriva "excesului de par". Intrebarea mea este daca este bine sa iau anticonceptionale. Astept raspuns din partea celor care m-ar putea ajuta si le multumesc anticipat.

P.S sunt disperata si demoralizata de situatia asta, ma agat de orice posibilitate de rezolvare a problemei.

Editat de Andrussk

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×