Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu aleg tot cainele, dar cel din rasa Beagle. Imi plac la nebunie cateii astia. Si mai imi plac Mopsi, ca sunt numai buni de tinut in apartament.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu aleg pisica. Mi-e scarba sa imi respire cainele in gura :o:. Si trebuie sa il scoti afara, sa te trezesti cu noaptea in cap ... deci pisica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu, dar am vazut persoane care se apropie atata de tare de botul prietenului, iar prietenul scoate limba si ii sufla in nas si in gura (cu respiratia aia imputita) stapanului. :o:. Unii il mai si pupa. Yack. Mi se pare cel mai scarbos lucru de pe pamant :focus:.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu, dar am vazut persoane care se apropie atata de tare de botul prietenului, iar prietenul scoate limba si ii sufla in nas si in gura (cu respiratia aia imputita) stapanului. :cry:. Unii il mai si pupa. Yack. Mi se pare cel mai scarbos lucru de pe pamant :lol:.

 

Si ce are saracul animal deaface cu faptul ca stapanul isi pune muianul fix in botul lui sa-l pupe? :focus: Gura unui om e mult mai scaroasa decat a unui animal dpdv al bacteriilor si la unii si al mirosului. :o:

 

ON: Pisica. De catel nu am timp.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×