Sari la conținut
Forum Roportal
vaca_cu_cabina

Acei oameni...cocalari & Pitzipoance

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ce ma mai distrez cand le vad :wacko:

Şi ele cred la fel despre tine,poţi să fii convinsă. :blink:

 

...

Maică-ta ştie că pierzi timpul pe forum la ore t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hm...e plina Rumeinia de acei mutanti manelisti, care poarta ochelari de soare chiar daca e noapte sau chiar daca sunt in casa.... Acei ,,oameni" se autointituleaza Bo$$U`$hUkArU` sau PySyCuTzA cU FyTz3. Noi le spunem cocalari sau pitzipoance. Ei nu isi dau seama cat de penibili sunt si mentin ideea cum ca noi ii invidiem. Nu putem invidia prostia. Oare cum arata parintii acelor mucoase care apar in chiloti pe haifaiv ? Oare cum ar reactiona sa isi vada $hUkArImiL3 de odrasle cerand "comm plz" la niste poze impopotonate cu inimioare si stelute si cu expresile "sUnT o PrYnTz3sA sTyLaTa sHy d3 zDr3mTz3 iNvYdyAtHa"... Uofffffffff.....urasc oamenii astia....dar ce sa le facem. Traim in Rumeinia si tre sa ne obisnuim cu boss-ii stylati si pitzipoancele secsuase. :D

Ii puteti "admira" in voie si va puteti distra copios pe seama lor pe siteuri special dedicate acestor specimene:

 

www.pitzipoanca.org , www.cocalari.com , www.terminati.net , www.specimene.com

 

Enjoy!

 

e doar un curent, care intr'o buna zi va disparea de la sine ... iar daca'i si ignoram, ziua aia va sosi mai curand decat credem .

Asa este. :wacko: Mai mult de atat, am impresia ca li se face prea multa publicitate, fie si negativa. Diverse ziare, reviste de scandal, emisiuni tv, unele siteuri, etc. Sa nu uitam ca, potrivit doctrinei maneliste, unul din principalii piloni ai ideologiei bananiere de tip mioritic este "sa ai cat mai multi dusmani mancatziash". Cu cat mai multi si mai frustrati, cu atat mai "SoOpEr CuL sa moara mama" :o: Asadar, printr-o campanie de orice fel dusa impotriva lor, noi, ceilalti, nu vom face decat sa le alimentam aceste mentalitati cu adevarat primitive. Un cocalar "adevarat" rupe camasha de pe el de fericire atunci cand are dusmani. O pitzipoanca la fel de "periculoasa" are orgasme multiple atunci cand se simte invidiata si barfita. Ce ne ramane de facut este sa nu le acordam nici cea mai mica atentie. Sa-i facem sa regrete c-au aruncat cu lovele "fara numar" dupa toale D&G si Armani, ochelari de megafirma si BMW-uri second hand tunate de prost gust. Sa-i facem sa-si spua "la ce am dat noi atatia bani sa ne dam jmekeri cand nimeni nu ne mai crede smecheri :blink: ? "

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ambientul in care se naste si creste cineva este foarte important pentru dezvoltarea sa ca om.

 

Asadar cei care realizeaza asta, sa multumeasca lui Dumnezeu (cei ce nu cred in Dumnezeu sa multumeasca sortii sau norocului) si parintilor pentru darul de a se fi nascut si crescut intr-un mediu favorabil unei bune dezvoltari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Şi ele cred la fel despre tine,poţi să fii convinsă. :cheer:

 

 

Maică-ta ştie că pierzi timpul pe forum la ore t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi plac alea care arata ca niste roboti, pensate aiurea, cu parul in stilul Magdei Ciumac, cu haine D&G, Armani, Versace, Chakanel, si evident cu ochelari de soare in club, in casa, oriunde. Or fi oarbe, bietele de ele. Oi oi oi !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×