Sari la conținut
Forum Roportal
vaca_cu_cabina

Acei oameni...cocalari & Pitzipoance

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Hm...e plina Rumeinia de acei mutanti manelisti, care poarta ochelari de soare chiar daca e noapte sau chiar daca sunt in casa.... Acei ,,oameni" se autointituleaza Bo$$U`$hUkArU` sau PySyCuTzA cU FyTz3. Noi le spunem cocalari sau pitzipoance. Ei nu isi dau seama cat de penibili sunt si mentin ideea cum ca noi ii invidiem. Nu putem invidia prostia. Oare cum arata parintii acelor mucoase care apar in chiloti pe haifaiv ? Oare cum ar reactiona sa isi vada $hUkArImiL3 de odrasle cerand "comm plz" la niste poze impopotonate cu inimioare si stelute si cu expresile "sUnT o PrYnTz3sA sTyLaTa sHy d3 zDr3mTz3 iNvYdyAtHa"... Uofffffffff.....urasc oamenii astia....dar ce sa le facem. Traim in Rumeinia si tre sa ne obisnuim cu boss-ii stylati si pitzipoancele secsuase. :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hm...e plina Rumeinia de acei mutanti manelisti, care poarta ochelari de soare chiar daca e noapte sau chiar daca sunt in casa.... Acei ,,oameni" se autointituleaza Bo$$U`$hUkArU` sau PySyCuTzA cU FyTz3. Noi le spunem cocalari sau pitzipoance. Ei nu isi dau seama cat de penibili sunt si mentin ideea cum ca noi ii invidiem. Nu putem invidia prostia. Oare cum arata parintii acelor mucoase care apar in chiloti pe haifaiv ? Oare cum ar reactiona sa isi vada $hUkArImiL3 de odrasle cerand "comm plz" la niste poze impopotonate cu inimioare si stelute si cu expresile "sUnT o PrYnTz3sA sTyLaTa sHy d3 zDr3mTz3 iNvYdyAtHa"... Uofffffffff.....urasc oamenii astia....dar ce sa le facem. Traim in Rumeinia si tre sa ne obisnuim cu boss-ii stylati si pitzipoancele secsuase. :resent:

 

 

Ce-i aia zDr3mTz3? Pentru asta.. imi vine sa fug din RO.

Maine ma duc la Banbu :cry:

Editat de Etherial

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e doar un curent, care intr'o buna zi va disparea de la sine ... iar daca'i si ignoram, ziua aia va sosi mai curand decat credem .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

depinzand de trend si locu in care iesi in oras, uneori arata chiar bine ochelarii de soare la disco :resent:

 

in afara de asta... cocalari si pitzipoance :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai da... am intrat si noi in criza financiara. e si normal sa se termine cat mai curand. lasa... nu ne facem griji, ca de ei/ele nu scapam chiar asa de repede

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Haoleu da zilele mele, mancatz-as ! ( btw, daca credeti ca topicul e inutil, puteti sa il inchideti ca nu ma supar :cry: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Haoleu da zilele mele, mancatz-as ! ( btw, daca credeti ca topicul e inutil, puteti sa il inchideti ca nu ma supar :cry: )

stiu ca sunt off topic, dar de ce copilul evreiesc?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe un topic de-al ei, nu ai cum sa fii off.

 

Orice ai zice.

topicul il ignoram , la fel cum ignoram pe "subiectii" topicului , daca nu ne place de ei bineinteles

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×