Sari la conținut
Forum Roportal
ieri

E tragic

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

aaaa...asa e p'acilea ..tre sa citesc doo pagini de gangureli ...ca sa ma pot ..etala si yo ?: fie ..imi strang jucariile si plec .......colonizam spatiul ...da ...sunt convinsa ,dar cu deseuri toxice ...facem din spatiu o mare si infinita groapa de gunoi ...ca suntem meseriasi la produs ...gunoi :think:

 

Dar de ce sa nu fie asa pe fiecare planeta ?! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Trebuie sa sper ca o sa apara cercetatori cu idealuri ca ale mele ...

ca o sa apara? pai si astia de pana acum ce crezi ca au facut? ca pana una-alta, speranta de viata nu mai e cum era acu' o mie de ani. crezi ca un transplant de organe e de ici, de colo? sau un tratament pentru o boala mortala in trecut?

 

pe mine, numai cand imi zboara gandul la ce se va descoperi peste 100 de ani, ma apuca ciuda ca n-o sa apuc sa aflu... :think: ...sau...cine stie? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa intuneric?

Sau asa vid :crazy:?

 

Aceasta a fost mai la indemana. E doar putin innourat, nu intuneric. :roll: Dar priveste ce camp minunat de flori ! Nu ar fi frumos sa fie inflorita asa fiecare planeta locuibila din spatiu ?!

 

Dar daca pe voi va intereseaza doar caterinca si nu aveti nicio daruire pentru viata atunci n-am cum sa va conving eu ca viata e un miracol care ar trebui salvat. :)

 

Uite, pun una mai insorita...

 

E tragic...si titlul topicului, si continutul, si mentalitatea :o: ...

 

Decat ca tine - comica. :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

esti atat de preocupat ca vei muri ...ca numai ai timp sa vezi frumosul ....un frumos rasarit de soare ..live ,nu din tablouri si poze ...traieste clipa si incearca sa te bucurii atunci de fiecare clipa ...traita si simtita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E tragic faptul ca saracia se inmulteste iar golanii la fel.

Un rasarit de soare inseamna decat o noua zi de kkt.

Nu exista motive sa te bucuri,sa zambesti,sa traiesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×