Sari la conținut
Forum Roportal
speedy_10

Pana la ce varsta ti-a crescut penisul?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Esti off-topic.

 

Ia sa va vedem.

Ip0KriTeL0r.

Kontro, nu vezi ca aici e topic doar ptr doamne/domnisoare? Te consideri? :pash:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iote dracu....eu daca fac un pic offtopic imi iau penalizare...da omu a pus o intrebare serioasa ......acu toata lumea face offtopic...asta e corect sau nu..... e pus el la bla bla...dar raspunsurile tot nu au legatura cu intrebarea initiala.....

Draga just you, aceasta sectiune se cheama BLA BLA, adica pot face gargara pana maine dimineata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ne tăvăleşti? :cry: Sună promiţător de-a dreptu' :pash: . Ne demonstrezi că tu eşti bărbat adevărat?

Daca te consideri femeie adevarata, spune cand si unde.

I'm ready.

ARE YOU?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ne tăvăleşti? :cry: Sună promiţător de-a dreptu' :pash: . Ne demonstrezi că tu eşti bărbat adevărat?

Uuu, sounds tempting. :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iote dracu....eu daca fac un pic offtopic imi iau penalizare...da omu a pus o intrebare serioasa ......acu toata lumea face offtopic...asta e corect sau nu..... e pus el la bla bla...dar raspunsurile tot nu au legatura cu intrebarea initiala.....

 

păi uită-te tu la toate secţiunile de bla bla, ia vezi, c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si io cui sa fac raport daca insasi moderatorii si adm...fac off....ete na..asta da politica firmei...puteti zice ce vreti da acu am dreptate :pash:

Da' fa, draga, raport. Nu-mi pot primi warn pentru ca sunt offtopic la sectiunea de offtopic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×