Sari la conținut
Forum Roportal
N1CKH0LAS

Prima zi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

aha sa ma laud si eu oleaca prima zi de scoala a fost super 30 de min cu diriga si dupaia de la 10 pana la 15 in Irish Pub,frumos tare metru de tequila dupa metru berii 8) a fost tare cu prietenii

A doua zi dezastru 5 profi noi(mate,eng,bio,ist,econ) ;) :hi: :D cu teme la mate 4 pagini predate la fizica un fel de test a eng ce sa zic :P :) ma las de scoala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu azi numa "bac" am auzit.... :)( din 7 ore , ultima a fost materie care nu e pt bac, si asa bine m`am simtit :P)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La ora de romana profa ne`a vorbit numai despre bac. :P Azi nu ne`au predat..dar de maine sigur incepem tare :)"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ufff iar la sc...sg lucru bun e k ma int cu coltzu meu vesel..atat. in rest..nasolik. trezirea la 6 ....voi va dati seama? :)(si noua ne-a schimbat profu d mate si suntem stresati aku d ala kre o sa vina, k noi, fiind filologie numa la mate nu n statea gandu si a fost destul d d treaba ala...in fine. noi sa fim sanatosi.. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit,am primit o veste buna. Ni se schimba profa de info ( asta inseamna ca o sa am 10 la info,orice alta profesoara ar veni - mai sunt alte 3 profesoare la mine in liceu )...

Doar matematica ma mai streseaza anu' asta, in rest totul e bine ( la engleza nu stiu exact,pentru ca ne imparte in grupe... )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×