Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Asa. Si?

 

 

Nu-ntelegi. Noi suntem mai varza, ei mai misto.

Tot ce trebuie sa facem noi este sa acceptam adevarul acesta absolut.

Eu le doresc barbatilor imperechere fericita intre ei. Si cu asta basta.

 

 

Ete,fleosc!Uite,eu sunt varza cu mot! :pardon:

Editat de GinGin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi place asocierea cu Mel Gibson :pardon:

 

Barbati,dom'le!Barbati care sa le placa asa cum sunt? Ce intrebare! :think:

Barbati, corect, dar completeaza, anumiti barbati care sa le placa asa cum sunt, cei pe care li se pune pata.

 

Asa. Si?

 

 

Nu-ntelegi. Noi suntem mai varza, ei mai misto.

Tot ce trebuie sa facem noi este sa acceptam adevarul acesta absolut.

Eu le doresc barbatilor imperechere fericita intre ei. Si cu asta basta.

Foarte trist... :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Barbati, corect, dar completeaza, anumiti barbati care sa le placa asa cum sunt, cei pe care li se pune pata.

Si barbatilor nu li se pune pata pe o anumita femeie? Numai aici pe forum au venit vreo cativa care spuneau ca ei pe EA o vor. Ce e rau in faptul ca ALEGEM? Ar trebui sa ne imperechem cu cine ne iese in fata ochilor? Sau..care-i ideea, ca nu prea inteleg.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Barbati, corect, dar completeaza, anumiti barbati care sa le placa asa cum sunt, cei pe care li se pune pata.

 

Da,ma'!Ai dreptate! :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ete,flesc!Uite,eu sunt varza cu mot! :pardon:

Poti sa fi ce vrei tu.

Chestia e ca lupta asta pentru suprematie [care exista doar in mintea unor barbati] infantila ma lasa rece. Pana si misoginismul e rasuflat.

Iar daca au atatea nemultumiri si ii freaca atatea chestii, eu le sugerez sa se imperecheze intre ei, ca sa nu mai aiba atatea chestii de comentat si sa fie fericiti. Si aici am terminat ce aveam de zis.

 

Foarte trist... :think:

Asta e trist? Pai si atunci de ce comentezi daca e foarte trist?

Am mai spus, cine e nemultumit sa se faca homosexual. Mie-mi convine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da' l-am deschis eu, Liviule? Ce mă tot muşti de fustă?

 

 

Daca eu te aprob, inseamna ca de-acum ar trebui sa am ceva cu tine? Sincer, ti se pare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si barbatilor nu li se pune pata pe o anumita femeie? Numai aici pe forum au venit vreo cativa care spuneau ca ei pe EA o vor. Ce e rau in faptul ca ALEGEM? Ar trebui sa ne imperechem cu cine ne iese in fata ochilor? Sau..care-i ideea, ca nu prea inteleg.

Nu e nimic rau in a alege, dar, cand se pune pata pe unul, in primul rand ceilalti dispar, in al doilea rand o pretentie ciudata ca respectivul sa se agate singur sau cam asa ceva, in al treilea rand o dezamagire profunda ca de ce nu e el alesul, de ce o place pe alta, ce are aia ? Si eu o vreau pe EA, dar sunt miop, o vad mai greu - d-aia ma uit la 4-5 si candva poate imi dau seama care e EA, nu imi aleg din start EA e cutare, restul nu mai exista deci so pe ea - trebuie sa ma iubeasca.

 

Da,ma'!Ai dreptate! :pardon:

:think: Vechea problema... Oricum, multumesc pentru flori :hi: Tot sare heidy cu sugestiile p-aici, poate trec in tabara la Arcangelo :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e nimic rau in a alege, dar, cand se pune pata pe unul, in primul rand ceilalti dispar, in al doilea rand o pretentie ciudata ca respectivul sa se agate singur sau cam asa ceva, in al treilea rand o dezamagire profunda ca de ce nu e el alesul, de ce o place pe alta, ce are aia ? Si eu o vreau pe EA, dar sunt miop, o vad mai greu - d-aia ma uit la 4-5 si candva poate imi dau seama care e EA, nu imi aleg din start EA e cutare, restul nu mai exista deci so pe ea - trebuie sa ma iubeasca.

Extraordinar.

Acu ce, trebuie sa mi se puna pata pe 2-3? Sau crezi ca treaba asta se face voluntar?!

Iete na, eu aleg sa-mi placa de Popescu, de Georgescu si de Ionescu. Sa vedem care dracului ramane dintre astia trei. O sa trag la sorti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poti sa fi ce vrei tu.

Chestia e ca lupta asta pentru suprematie [care exista doar in mintea unor barbati] infantila ma lasa rece. Pana si misoginismul e rasuflat.

Iar daca au atatea nemultumiri si ii freaca atatea chestii, eu le sugerez sa se imperecheze intre ei, ca sa nu mai aiba atatea chestii de comentat si sa fie fericiti. Si aici am terminat ce aveam de zis.

 

 

Asta e trist? Pai si atunci de ce comentezi daca e foarte trist?

Am mai spus, cine e nemultumit sa se faca homosexual. Mie-mi convine.

Cine lupta pentru suprematie p-aici ? :pardon:

Stiu ca tie iti convine... :think: Oricum, foarte trist... :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×