Sari la conținut
Forum Roportal
Cristinick

Scrisul colorat

Scrisul colorat  

30 membri au votat

  1. 1. Sunteti de acord cu folosirea scrisului colorat?

    • Da
      15
    • Nu
      15


Postări Recomandate

Eu propun sa nu mai existe emoticonuri.

In felul asta poate ii incurajam pe dependenti sa se exprime prin cuvinte totusi.

:pardon:

 

uneori doleantele nu se lasa exprimatew in cuvinte!

post-113843-1226144856_thumb.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca ar trebui sa scriem normal. Ca d-aia e culoarea asta standard.

Eu mai scriu cu rosu pe la amoare, ca deh. Dar in mod normal, nu scriu colorat. Si mi se pare oarecum ciudat ca unii sa fie mai cu motz si altii nu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Culoarea standard este deja colorata. In concluzie, aproape tot forumul foloseste culori atunci cand scrie.

Editat de Liviu_phz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Culoarea standard este deja colorata. In concluzie, aproape tot forumul foloseste culori atunci cand scrie.

 

Da, bine ....stai jos : zece !

 

:pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Culoarea standard este deja colorata. In concluzie, aproape tot forumul foloseste culori atunci cand scrie.

Mdea... tu esti singurul care nu le foloseste.

Mai taci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mdea... tu esti singurul care nu le foloseste.

Mai taci.

 

 

Da... si daca eu sunt ala care si-a permis sa foloseasca altceva in afara de culoarea standard, cu ce te deranjeaza? Sau pana si non-culorile inchise ti se par obositoare? Eu m-as mai gandi inainte sa incerc sa-l reduc pe interlocutor la tacere... nu eu sunt cel care si-a deschis topic din cauza ca are ceva impotriva unei userite de pe forum si a gasit drept motiv culoarea postarilor ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu eu sunt cel care si-a deschis topic din cauza ca are ceva impotriva unei userite de pe forum si a gasit drept motiv culoarea postarilor ei.

Userita la care te gandesti tu este pe lista mea de ignore. Problema mea este adicel care scrie cu albastru deschis si contureaza cu rosu pe una din temele care ma intereseaza.

Acum taci?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu propun sa nu mai existe emoticonuri.

In felul asta poate ii incurajam pe dependenti sa se exprime prin cuvinte totusi.

:doh:

 

Te-a cam inspirat semnătura mea, acu' dacă-mi interzici folosirea mutriţei ( :pardon: ), poate mă pui o lună şi la dezintoxicare. Să-mi aduci nişte supă de pui

Editat de diclona

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da... si daca eu sunt ala care si-a permis sa foloseasca altceva in afara de culoarea standard, cu ce te deranjeaza? Sau pana si non-culorile inchise ti se par obositoare? Eu m-as mai gandi inainte sa incerc sa-l reduc pe interlocutor la tacere... nu eu sunt cel care si-a deschis topic din cauza ca are ceva impotriva unei userite de pe forum si a gasit drept motiv culoarea postarilor ei.

 

:think: :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×