Sari la conținut
Forum Roportal
italiano_bosss

Mi-a schimbat memoria stickului din 8 gb in 485 mb

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am nevoie neaparat de ajutor. Acum ceva vreme am imprumutat un stick de 8 GB unui prieten (care s-a dovedit a nu imi fi prieten) pentru a imi copia un joc pe el. Cand mi l-a dat, am vazut ca memoria stickului meu era de doar 484 mb si nu era nici un joc pe el, ci doar un New Folder de 104 kb, care atunci cand intru in el imi iese din stick. am incercat sa il formatez, spunindu-mi ca este ocupat 600 kb, dar ii da eroarea care spune ca folosesc ceva de pe stick... cand vreau sa intru in task meneger (ctrl-alt-del) imi zice ca tasku a fost dezactivat de user (probl asta o rezolv rpd). CUM IMI RECAPAT MEMORIA? va rog, ajutati-ma... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oricum reinstalasem xp *asta la varmiu* si am sters acel New folder, dar memoria a ramas tot de 484 Mb. ps: am recunoscut ,,aplcatia virusuliu de pe stick,, era un autorun cu o iconita anonima de exe, sunt multe clipuri cu asha cv pe youtube... :beee: deci... CUM II RECAPAT MEMORIA DE 8 GB????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca mergi in Control Panel / Administrative Tools / Computer Management / Disk manager

Cate partitii iti arata pentru usbkey? Sterge toate partitiile si creaza una noua

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×