Sari la conținut
Forum Roportal
ioanavesa

Povestea mea legata de horoscop

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ce s-ar intampla daca toata lumea si-ar face viata dupa horoscop...???horoscopul face viata sau viata horoscopul???oricum eu imi sustin ideea:nu cred in horoscop!cu atat mai putin in copatibilitati!

 

ti-o sustin si eu !

Baliverne horoscopul asta..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ei si ce ne pasa noua ca nu crezi in horoscop? Ei sunt fericiti, asta e important! E ca horoscopul a avut dreptate? ideea e ca o stiinta studiata de atata timp nu poate fi doar o inventie..daca nu te-ai informat mai bine nu mai vorbi... :lazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna fetelor,

Sunt Ioana, am 30 de ani si sunt medic-stomatolog. Am avut probleme in dragoste de cand ma stiu. M-am casatorit de tanara si am crezut ca el este sufletul meu pereche. La 22 de ani am nascut un baietel extraordinar pe care il iubesc mai mult decat pe oricine in lumea asta. Dupa cativa ani de relatie, au aparut divergente intre mine si sotul meu si am devenit reci unul cu altul. Acum doi ani, inevitabil, am divorțat. El și-a găsit pe alta, iar eu mi-am canalizat atenția asupra fiului meu și mi-am promis un timp ca nu o sa mai am de-a face cu barbatii. Am discutat cu o amica foarte buna si mi-a spus ca relatia mea ar fi putut sa esueze si din cauza incompatibilitatii zodiacale. La inceput am ras, avand conceptia ca horoscopul este doar o alta rubrica in ziar. Prietena mea, insistenta din fire, a tinut din tot dinadinsul sa ma convinga ca zodiile si fazele lunii chiar ne influenteaza viata de zi cu zi. De ziua mea, mi-a cerut mai multe date personale si mi-a facut cadou o astrograma natala. Am ramas surprinsa de cat de multe detalii poate oferi o astfel de astrograma. Nicic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna fetelor,

Sunt Ioana, am 30 de ani si sunt medic-stomatolog. Am avut probleme in dragoste de cand ma stiu. M-am casatorit de tanara si am crezut ca el este sufletul meu pereche. La 22 de ani am nascut un baietel extraordinar pe care il iubesc mai mult decat pe oricine in lumea asta. Dupa cativa ani de relatie, au aparut divergente intre mine si sotul meu si am devenit reci unul cu altul. Acum doi ani, inevitabil, am divorțat. El și-a găsit pe alta, iar eu mi-am canalizat atenția asupra fiului meu și mi-am promis un timp ca nu o sa mai am de-a face cu barbatii. Am discutat cu o amica foarte buna si mi-a spus ca relatia mea ar fi putut sa esueze si din cauza incompatibilitatii zodiacale. La inceput am ras, avand conceptia ca horoscopul este doar o alta rubrica in ziar. Prietena mea, insistenta din fire, a tinut din tot dinadinsul sa ma convinga ca zodiile si fazele lunii chiar ne influenteaza viata de zi cu zi. De ziua mea, mi-a cerut mai multe date personale si mi-a facut cadou o astrograma natala. Am ramas surprinsa de cat de multe detalii poate oferi o astfel de astrograma. Nicic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×