Sari la conținut
Forum Roportal
MariaB

Sudoku

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

si mie imi place jocul.. dar sincer inca nu sunt asa de avansata.. pe alea din ziar le rezolv cam pe toate dar din pacate am gasit cateva pe net care... :alcoholic:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce sa zic. Am primit de curand pe mess massul acesta "Esti bun la sudoku? Te-ai plictisit sa tot completezi grile? Joaca destept si castiga bani. Iti trebuie doar 1 leu si daca esti intr-adevar bun poti castiga incepand cu 50 lei pe luna si asta cheltuind un amarat de leu. Daca esti intr-adevar bun poti castiga si mai mult. TENTANT? Trebuie doar sa trimiti un mail cu subiectul "Concurs Sudoku" la urmatoarea adresa de mail si vei primi detalii suplimentare. campionat@gmail.com"

Ce ziceti? Merita sa incerc? Ma gandeam ca ar putea fi teapa desi poate fi serios. Costa 1 leu si ma gandeam ca nu e mult si poate merita mai ales ca imi place sudoku si asa poate mai castig si ceva bani:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu ce sa zic. Am primit de curand pe mess massul acesta "Esti bun la sudoku? Te-ai plictisit sa tot completezi grile? Joaca destept si castiga bani. Iti trebuie doar 1 leu si daca esti intr-adevar bun poti castiga incepand cu 50 lei pe luna si asta cheltuind un amarat de leu. Daca esti intr-adevar bun poti castiga si mai mult. TENTANT? Trebuie doar sa trimiti un mail cu subiectul "Concurs Sudoku" la urmatoarea adresa de mail si vei primi detalii suplimentare. campionat@gmail.com"

Ce ziceti? Merita sa incerc? Ma gandeam ca ar putea fi teapa desi poate fi serios. Costa 1 leu si ma gandeam ca nu e mult si poate merita mai ales ca imi place sudoku si asa poate mai castig si ceva bani:D

de inercat, poti sa incerci

dar sa stii cand sa te opresti!

de multe ori, astfel de oferte incep cu o valoare minimala sau gratis, dar ca sa primesti instructiuni sau sa continui trebuie sa platesti ceva mai mult - fara vreo garantie ca vei "faca bani"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sudoku... acum 1 luna eram complet indiferenta fata de acest joc al mintii. Dar se pare ca dragutii mei colegi au avut grija sa ma influenteze enorm, in sensul ca am ajuns si eu pasionata de Sudoku. Recent, mi s-a facut cadou o trusa Sudoku plus o carte in care se explica toata metoda de rezolvare, de la incepator pana la maestru! I simply love it! :flowers:

 

Am descoperit si eu Sudoku de ceva timp si ma incita sa rezolv grile din ce in ce mai dificile.

Poti sa imi dai mai multe detalii despre cartea primita de tine, editura si cam ce contine.

Multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am descoperit si eu Sudoku de ceva timp si ma incita sa rezolv grile din ce in ce mai dificile.

Poti sa imi dai mai multe detalii despre cartea primita de tine, editura si cam ce contine.

Multumesc.

Daca te descurci putin cu engleza poti sa gasesti aici cateva hint-uri pentru a rezolva sodoku.

 

http://www.sudoku.com/

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×