Sari la conținut
Forum Roportal
dobromir

cu cine traiesc

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Povestea asta mi aduce aminte de un tip . El credea ca daca cineva ii face sex oral de la inceput e o curva ordinara . Normal eu nu stiam asta . Ce vreau sa subliniez ca pe plan sexual dobromir si nevasta nu sunt pe aceeasi unda

 

ce legatura are violenta cu sexul oral?

 

of course not :D nici nu as ajunge sa ma marit . Eu s mai paranoica ca dobromir :)

Nu sexul oral e problema lor, e o problema de incredere si unde nu-i incredere apare confruntarea si violenta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
conteaza si cum e persoana mea e adevarat, dar daca nu eram bun pt ea atunci de ce s-a maritat cu mine? eu nu i-am ascuns nimic, pana la urma nu am fost atat de opac nici vizavi de trecutul meu si stii de ce, pt ca nu mi-e rusine de el, si ceea ce am facut in trecutul meu nu cred ca o lezeaza in prezent intr-un fel pe ea. Am avut trecutul meu si nu mi-e rusine cu el

pot sa il zic fata de orice prieteni ai nostri, ea poate sa faca la fel, nu, ca i-e rusine. apoi si mie mi-e rusine. si nu inteleg ce vina am eu aici.

 

tu ai avut trecutul nepatat posibil :) si felul cum prezinti un trecut depinde . Tu ai avut niste asteptari de la sotia ta si acum nu sunt indeplinite . De ce sotia nu ti a zis adevarul? Mai e ceva ... ceva de care noi nu stim . Exista doua variante ori care o zice gheorghe ori care zic eu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
conteaza si cum e persoana mea e adevarat, dar daca nu eram bun pt ea atunci de ce s-a maritat cu mine?

 

Eu la inceput am inteles ca de fapt tu ai fost cel ce s-ansurat cu ea . Stii ce-i ciudat ? Am sentimentul ca toata aceasta casnicie a fost de fapt un fel de troc ... Fiecare trebuia sa uite ceva si pe cineva si atunci v-ati gasit impreuna . Nu sesizez nici-o urma de iubire in tot ce scrii despre relatia voastra decat frustrari si resentimente ... Si sunteti de-abia la inceput .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca alta-i problema lui, una de (ne)incredere, ca a descoperit ca a fost luat de fraier, si considera ca va fi tratat in continuare la fel.

ai dreptate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord cu Maat :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sotul e inchistat si lipsit de incredere cum zicea gheorghe35 . tine o casnicie asa?

Poate tine daca ea accepta sa fie tratata ca o zdreanta si este dispus asa o incaseze de trei ori pe zi.

Tu ai suporta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Povestea asta mi aduce aminte de un tip . El credea ca daca cineva ii face sex oral de la inceput e o curva ordinara . Normal eu nu stiam asta . Ce vreau sa subliniez ca pe plan sexual dobromir si nevasta nu sunt pe aceeasi unda

 

Poate tine daca ea accepta sa fie tratata ca o zdreanta si este dispus asa o incaseze de trei ori pe zi.

Tu ai suporta?

 

ce legatura are violenta cu sexul oral?

 

Poate tine daca ea accepta sa fie tratata ca o zdreanta si este dispus asa o incaseze de trei ori pe zi.

Tu ai suporta?

 

of course not :D nici nu as ajunge sa ma marit . Eu s mai paranoica ca dobromir :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×