Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu am facut conturul ochilor cu vreo 4 ani in urma in Ungaria si deja s-a dus efectul.O amica de a mea si-a facut si conturul buzelor insa a durut-o asa de tare incat s-a scapat pe ea(nu glumesc).Dureaza vreo 2 ore pana iti face conturul,asta daca vrei sa il faci asa cum trebuie.Doare de faci pipi pe tine iar dupa aceea gandeste-te ca ai sanse sa ti se formeze coaja si nu e tocmai placut.Amica mea a umblat dupa aceea prin spital si a stat vreo 10 zile pe antibiotice(injectii)ca sa isi revina,asta pe langa faptul ca vreo saptamana a mancat cu paiul.Numai bine! :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am vazut la o prietena din america, isi facuse pe pleoapa, "linia" care in mod normal trebuie data cu tush, pentru ca asa cere la locul de munca, lucreaza ca receptionera la un hotel, si si-a mai facut si contur de buze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...si de obicei in cazul tatuarii conturului buzelor e obligatorie administrarea de antibiotice, si trebiue facuta si o consultatie inainte pentru a elimina riscul alergiilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Astazi am avut programare in Ungaria pentru conturarea sprancenelor.Am ramas uimita de profesionalismul si perfectiunea pe care le-am intalnit-o acolo.Cosmeticiana a lucrat foarte frumos si bine,rezultatul fiind perfect.A durat aproape o ora cu mici pauze de cateva secunde pentru a imi administra anestezic.In ianuarie am programare pentru retusare.O adevarata cosmeticiana care se respecta faca si retus.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma asteptam ca subiectul sa aiba mai mult succes.chiar nu ati fost tentate niciodata de asa ceva?

Peste o saptamana am programare la un cabinet de cosmetica pt machiaj permanent la buze si ochi. Are cineva experienta pentru a-mi spune in ce consta anestezia?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×