Sari la conținut
Forum Roportal
gargbird

Doctor Love

Evaluează acest topic

Mai avem nevoie de Doctor Love?  

46 membri au votat

  1. 1. Continuam, sau nu?

    • da
      36
    • nu
      10


Postări Recomandate

SALUT TUTUROR .AM SI EU CEVA DE SPUS CATRE DOCTOR LOVE.AM INTRAT INTIMPLATOR PE SITEURI SI ESTE EXTRAORDINAR ,EXCEPTIONAL SA AVEM UN OM CU UN SUFLET MARE CARE SA NE DEA SFATURI GRATUIE ADICA E GREU IN VIATA SA AI UN UMAR CUI SA TE DESCARCI ,SA INTREBI DACA E BINE SAU RAU PENTRU CA IN FIECARE ZI DIN VIATA NOASTRA INTILNIM DIFICULTATI ,PROBLEME,DECIZI DE LUAT SI VA SPUN EU DE UNA SAU UNUL SINGUR E FOARTE GREU.FITI OPTIMISTI IN VIATA SI TRECETI CU CAPUL SUS PRINTRE GREUTATI SI SPUNETIVA VOI INSIVA CA TREBUIE SA FIE BINE INPUNETIVA CA TREBUIE SA FIE BINE ,NU VA INCHIDETI IN VOI SI SA VA PLINGETI DE MILA FITI TOT TIMPUL VESELI CU ZIMBETUL PE BUZE SI INFRUNTATI VIATA ASA CUM E EA DE URITA DACA CREDETI CA AM SPUS CEVA NECUGETAT VA ROG SAMI SPUNETI SAU DACA CREDETI CA GRESESC NU EZITATI SA MA CORECTATI.VA DORESC NUMAI BINE SI CAPUL SUS,PRIVIREA INAINTE SI FITI OPTIMISTI IN VIATA.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da doctore,avem nevoie de dvs ca ati vazut in ce mizerie se zbate sistemul medical din tarisoara noastra ! :cry:

Zi-le doctore !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna seara, prieteni! Sunt Doctor Love.

 

Niciodata nu am pretins ca as fi psiholog, psihiatru sau un alt fel de doctor! Eu am fost Doctor Love, pur si simplu!

Parerea mea personala este ca, uneori, un pseudo-doctor poate ajuta mai mult decat un doctor cu diploma! Spun asta deoarece cred ca viata nu este intr-atat de monotona incat sa incapa in niste tipare teoretice emise de niste oameni care traiesc la standarde superioare noua, muritorilor de rand.

Pe parcursul a catorva saptamani am incercat sa vindec niste inimi ranite, am incercat sa fiu bun, am vrut sa aduc ceva frumos pe un forum unde maaaaaaarea majoritate a user-ilor sunt preocupati sa critice, nu sa aprecieze! Nu m-am erijat nici in Mesia, nici in Mama Omida, sunt doar un om ca oricare altul, care a stiut (poate) sa se exprime mai bine decat altcineva care ar fi avut (poate) idei mai bune decat ale mele! Important este ca am incercat sa ajut! Dupa pauza nedorit de lunga, cand am avut probleme care m-au depasit, am constatat ca m-ati uitat! Intrebarea mea este simpla: ne mai citim, sau nu?

Sa auzim de bine! Doctor Love te asculta mereu! (Sau nu?!)

Eu zic ca daca acum ti-ai citi porcaria asta de post de acum 6 luni, ai demisiona si te-ai stabili pe o insula parasita, de rusine.

Tocmai din cauza asta iti citez postul in intregime si te intreb daca nu cumva vrei sa iti inchid topicul asta ratat?

 

Ia da-mi tu un PM cu suma cu care mi-ai cumpara bunavointa...numai sa nu fie la 0.33 ml.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa continui. Intotdeauna m-a interesat ce ai de zis, chiar daca la inceput nu ne-am inteles asa de bine. Nu fi suparat. Momentan forumul e... apatic. Si asta se intampla de ceva vreme. Care mai intra, foarte putini dealtfel, sunt preocupati sa faca off-topic. Stiu ce inseamna sa vrei sa ajuti. Stiu ce inseamna si sa te doara durerea celuilalt, chiar daca nu il cunosti. Stiu ce inseamna sa iti pese, sa dai si sa nu ceri nimic. Stiu ce inseamna sa ai impresia ca nu exista recunostinta pe lumea asta, ca nu exista nimic altceva decat egoism, ca toti sunt obsedati de propria persoana. Adevarul trist e ca asa e. Tocmai d-asta sper sa continui. Poate nu intotdeauna apar oameni care au ceva de zis, dar asa cum ai facut pana acum poti ajuta persoane care chiar au nevoie. Ai experienta de viata si bun simt, ai si un mod frumos de a le exprima. Continua cu ceea ce faci si raspunde celor care au probleme. Iti garantez ca ii faci sa se simta mai bine, chiar daca asta nu se vede, in sufletele lor fii sigur ca asa e.

 

Asfalt uscat !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu i-ai vazut noua semnatura?

"NU raspund pe PM!

NU sunt doctor!"

Am vazut, o sa il trec la "Forumistii spun lucruri trasnite".

Numai ca Doctor Love executa intocmai si la timp ordinele mele...or else...ii dau un warn/ban de nu se vede.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ia da-mi tu un PM ...

nu i-ai vazut noua semnatura?

"NU raspund pe PM!

NU sunt doctor!"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×