Sari la conținut
Forum Roportal
gargbird

Doctor Love

Evaluează acest topic

Mai avem nevoie de Doctor Love?  

46 membri au votat

  1. 1. Continuam, sau nu?

    • da
      36
    • nu
      10


Postări Recomandate

Buna seara, prieteni! Sunt Doctor Love.

 

Niciodata nu am pretins ca as fi psiholog, psihiatru sau un alt fel de doctor! Eu am fost Doctor Love, pur si simplu!

Parerea mea personala este ca, uneori, un pseudo-doctor poate ajuta mai mult decat un doctor cu diploma! Spun asta deoarece cred ca viata nu este intr-atat de monotona incat sa incapa in niste tipare teoretice emise de niste oameni care traiesc la standarde superioare noua, muritorilor de rand.

Pe parcursul a catorva saptamani am incercat sa vindec niste inimi ranite, am incercat sa fiu bun, am vrut sa aduc ceva frumos pe un forum unde maaaaaaarea majoritate a user-ilor sunt preocupati sa critice, nu sa aprecieze! Nu m-am erijat nici in Mesia, nici in Mama Omida, sunt doar un om ca oricare altul, care a stiut (poate) sa se exprime mai bine decat altcineva care ar fi avut (poate) idei mai bune decat ale mele! Important este ca am incercat sa ajut! Dupa pauza nedorit de lunga, cand am avut probleme care m-au depasit, am constatat ca m-ati uitat! Intrebarea mea este simpla: ne mai citim, sau nu?

Sa auzim de bine! Doctor Love te asculta mereu! (Sau nu?!)

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Na, acuma, ce sa zic, suferi! Te-a asteptat lumea, ce vroiai, sa scrie in lipsa ta? Sa te trezesti cu noianul de mesaje? Eu nu te-am mai vazut asa activ, de joi incoa'. Inainte iti faceai simtita prezenta pe forum. Acu'...

 

 

Am votat da.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am votat DA. Cu siguranta Da.

 

Prea putini oameni fac ce-ai facut tu pentru niste suflete pe care nici macar nu le stii. Putini oameni ajuta dezinteresat, neconditionat.

 

In conditiile in care altruismul este un concept care se apropie tot mai mult de un film sf-ist, personal Ii multumesc lui Dumnezeu ca mai exista oameni ca tine - si nu-i deloc mult spus, stiu eu ce zic :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

doctore, te joci cu noi, cu dorinta noastra de a pricepe ceea ce suntem

sau indoiala finalitatii gestului tau ti-a animat neincrederea in tine?

ori poate sacul tau cu povete atat de reale a fost rascolit, de un neiubitor

ce a amestecat dansul nocturn satanic, cu armonia iubirii

lasa-ti orgoliul sa vegeteze linistit si cu generozitate ofera-te noua

 

ps la cabinet lumea te asteapta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca Doctor Love e indragostit.....sau poate vrea lovele pentru consultatii.Eu nu-l mituiesc!Sa puna niste tarife! :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×