Sari la conținut
Forum Roportal
Fluturel

Nunta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

@ Maat - vezi ca imi lasi zgarieturi pe gat. Daca tot zici ca nu sunt corect, te rog arata cu degetul unde nu am fost EU corect. Te rog. Ok, si argumenteaza. Spune ce nu am facut corect, si cum trebuia facut corect.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atunci sterge mesajul de inceput .

 

eu nu am facut decat un quote ... manutele mele nici nu au atins tastatura

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
@ Maat - vezi ca imi lasi zgarieturi pe gat. Daca tot zici ca nu sunt corect, te rog arata cu degetul unde nu am fost EU corect. Te rog. Ok, si argumenteaza.

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu nu am facut decat un quote ... manutele mele nici nu au atins tastatura

 

ti-e greu sa spui ca-ti pare rau ca ai deschis un topic in care ai reusit sa jignesti ? nu cred ca era scopul tau nici sa jignesti nici sa dai "nastere" unui topic in care lumea sa se certe...:lol2:

dupa cate s-au scris nu prea ai reusit sa fii atat de ambiguu pe cat ai fi dorit cand ai deschis topicul...toata lumea a-nteles la cine faceai referire

Editat de ariel71

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca omu` nu vroia se se afle cu nici un chip evenimentul in cauza atunci nu trebuia sa sufle un cuvintel nimanui. E si vina lui. Putea anticipa toata aceasta situatie. Cu toata simpatia mea pentru el, asta cred, asta spun. :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Topic inchis. Daca se mai deschide un topic pe acest subiect, userul care il deschide are suspend 3 zile. Nu am de gand sa stau sa inchid toata ziua topicuri dupa bunul vostru plac.

LE: Nu cred ca e problema nimanui ce face userul y. Asa ca vedeti-va de ale voastre.O zi buna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×