Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Este cineva interesat de aceasta dieta? Daca da, eu am versiunea electronica (si in engleza si in romaneste) :dee

 

dieta Montignac

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu e chiar asa de drastica. Adica nu e ca aia pe care am mai citit-o eu in "Formula AS" cu bobul de orez si usturoi. :dee.

"Dieta lui Montignac" te invata cum sa combini alimentele in asa fel incat sa nu te ingrasi fara sa renunti la grasimi sau dulciuri. :dee

 

uite un citat din carte mai jos, si daca o sa ti se para interesant, lasa-mi pe privat adresa ta de email ca sa iti trimit fisierul :dee

 

"Din dorin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am primit-o, dar dieta asta e un roman-fluviu :dee  

 

Multu

 

 

::(: ::): ::): Stiu persoane care dupa ce au inteles ce le ofera cartea au slabit considerabil. Acelasi lucru am auzit si de la altii. :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana citesti toata cartea iti trece pofta de mancare si asa slabesti!

Am si eu o carte "Sa slabesti si sa te mentii suplu" - despre regimul lui de.Roussos, are 234 pag.

Oare cum arata acum de.Roussos? :-ca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

exista o carte de regim disociat denumita, parca, Regimul Vedetelor. Foarte buna si in plus am doua persoane apropiate care au slabit 10 cag respectiv 8.5 cag pe luna. Din pacate cartea se gaste foarte greu. Sa nu uit este scrisa de o ea si pe coperta este o poza cu o tipa cu o tava plina de fructe exotice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cartea are 234 pag. Mai am vreo 2 carti tot cu regimuri de slabire dar imi lipseste vointa de a aplica aceste indicatii.Cartile sunt destul de groase si frumos legate

produse cu,calorii negative:morcov,telina,varza,castravete,dovlecel,spanac, ceapa,fasole verde,ridichi,usturoi,marar,tarhon,patrunjel,ananas,lamai,afina,mere,etc. (din cartea "Calorii negative" de Isabelle Martin :socca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×