Sari la conținut
Forum Roportal
6834728

Suspendare yahoo ID

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

offtopic:Ieeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!! Cat de dor mi-a fost de voi!!!! :offtopic

 

 

Am avut un id pe yahoo,cu care, acum cca. un sfert de an am facut marea prostie de a uploada pe geocities un scam!!!!!

De atunci s-a dus de rapa toti prietenii mei,hi5-ul,tot :blink: ,tot :cry: ,tot 8) .............................

Nu mai pot utiliza ID-ul nici acum!!

Daca dau la "am uitat parola" spune ca acestui id nu i se poate afla parola online! Cica trebuie sa contactez nu stiu ce operator!!!

Credeti ca cei de la Yahoo iarta?

Credeti ca imi voi recupere ID-ul?

Credeti ca amintirile cu prietenii si hi5-ul si alte conturi s-au dus de rapa?!

Credeti ca.......................offfff!

 

Ce sa fac?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca si Yahoo merge pe aceiasi "filozofie" ca Youtube atunci zi adio la cont. Am patit-o eu pe Youtube cind am upload-at ceva si am incalcat copy rights.

Dar s-ar putea ca situatia ta sa se poata rectifica.Daca ti se recomanda sa contactezi operatorii atunci fa asta si explica in mesaj problema ta. Cind iti vor raspunde vei afla daca contul tau este suspendat definitiv, sters sau daca poate fi reactivat.

Citeste si regulamentul tot sa vezi daca ai incalcat vreo regula specificata.Daca da,prevad ca o sa trebuiasca sa o iei de la capat.

Sorry.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca si Yahoo merge pe aceiasi "filozofie" ca Youtube atunci zi adio la cont. Am patit-o eu pe Youtube cind am upload-at ceva si am incalcat copy rights.

Dar s-ar putea ca situatia ta sa se poata rectifica.Daca ti se recomanda sa contactezi operatorii atunci fa asta si explica in mesaj problema ta. Cind iti vor raspunde vei afla daca contul tau este suspendat definitiv, sters sau daca poate fi reactivat.

Citeste si regulamentul tot sa vezi daca ai incalcat vreo regula specificata.Daca da,prevad ca o sa trebuiasca sa o iei de la capat.

Sorry.

 

Asta am sa fac!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×